2752
2734
عنوان

همونم ک گفتم ب ی آقا میخواستم جنس بفروشم

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 42 پست
کلی هم تازه توهین غیر مستقیم خوردم ک تو مغزت معیوبه و فلان پوففف🤦🏻‍♀️😂

میخاسی بگی مغز تو سالمه ننه و آبجیتم میفرسی سر همچی قرار؟

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره پسره لا.شی ی دفعه شروع کرد کولی گری و آره من شبیه بقیه نیستم و خودم ازون موضوع فراریم فلان .خب ت ...

خواست تیر آخرش رو تو تاریکی بزنه ببینه این مدلی میگیره و خام میشی یا نه 😂 ایول بهت

میخاسی بگی مغز تو سالمه ننه و آبجیتم میفرسی سر همچی قرار؟

گفتم اتفاقا مثل این آدمای ادایی و آره من بلدم گف خب اول طرفو میشناسم بدونم کیه گفتم خب اوکی مگ من شناختی دارم ازتون ی هفته پشت گوشی داریم فقط راجب جنس حرف میزنیم؟ک وایساد خودشو معرفی کردن 

خودت هم میخواستی باهاش آشنا شی ؟؟ اگه نه میگفتی جنس و میدم شوهرم بیا تحویل بگیر

ن مجردم آره کیس با شخصیت و خوبی ب نظر میومد مربی ورزش و موسیقی این چیزا بود صحبت کردنش هم اوکی بود تا اونجا هم اخلاقی هم ظاهری خوب بود منتها این آخراش خراب کرد نمی‌دونم میگم شاید هم خودم خراب کردم ی حس عذاب وجدان ک ن ی حس میگم کاش بیشتر میشناختمش و از دستش نمیدادمی دارم😂منتها خب فهمیدم ی آدم پر توقع و ازیناس ک طرحواره خود شیفتگی دارن بود

مگه چی میفروشین 

جنس خونگی خودمو ک گفت برا خواهرم میخوام و گفتم خب بگین خودشون هم تشریف بیارن گفت ن میخوام سوپرایزش کنم ازونجا یکم شک کردم ک اینم مثل بقیه سرکار میخواد بزاره ک دیدم همش حرف خرید و فروش میزنه و چیز اضافی نمیگه تا دیشب

آفرین داری که گول نخوردی 

فدایت 

ن آخه دیت رفتن مشکلی نداره میری یا طرف میخوره بهت دو طرفه یا ن و تموم ولی خود این پسرا خراب میکنن ی وقتایی .میگم خب شرایط جامعه اوکی نیس آقای محترم باید احتیاط کرد من شما رو نمیشناسم می‌کنه کولی گری ک جامعه ب ما چ ربطی داره😐

خواهشاً خواهریای من مراقبت کنین اینجور گرگا البته خدا می‌دونه هدفش چی بوده واقن ولی اینجور کیس های مشکوک رو نرین بلاک کنین چ می‌دونم جواب ندین معلوم نیس تهشون چیه ب خصوص اونایی ک سناشون زیر ۲۰و احساساتی ترن 

آره پسره لا.شی ی دفعه شروع کرد کولی گری و آره من شبیه بقیه نیستم و خودم ازون موضوع فراریم فلان .خب ت ...

کسی که میگه من این مدلی نیستم فلان خیالت راحت دقیقا همین مدلیه که میگه نیستم 

کم گفتی ، چهار تا لیچار هم از طرف من میگفتی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2706