2752
2734

اگر تاپیک قبلمو ببینین متوجه میشین.هیچی دیگ طرف پیشنهاد کافه و جای خلوت داد و پرسید قلیون میکشین گفتم ن اهل دود نیستم و پاساژ بهتره قرار بزاریم و کافه اگر جای دنج میخواین فلان جا هست ک کلا گفت بیخیال همون تو ماشین خودم😐کلا مشکوک و ی جوری بود حرفاش ضد و نقیض .گفتم ما هیچ شناختی از هم نداریم درک کنید ک یکم احتیاط کنم و هر جایی نیام و ی سوال کوچیک ازش پرسید چون خیلی برام پیش اومده بود مشتری برای خرید جنس الکی کلی سوال و جواب کنه و چپ و راست عکس بخواد آخرش هدفش شوم و مریض باشه منم فقط ی سوال کوچولو کردم ک واقن قصدتون خریده؟ک یهو جبهه گیری کرد و کلی تایپ کرد آخرش هم گف حالا ک شک دارین وفلان اصن دیت رو کنکل میکنیم و جنس رو با پست بفرستین و شماره کارت بدین و ممنون😐

مگه حرف بدی زدم واقن؟ک وایساد کلی عین آدمای ادایی و پر توقع گفت آره تقصیر خودمونه جامعه درست نمیشه و فلان و مغز معیوب و خلاصه کلی کولی گری و ادای آدمای روشن فکر و منو مقصر جلوه دادن و توهین غیر مستقیم ک شما مغزتون معیوبه و فلان .ک گفتم من از پشت کوه نیومدم فقط خواستم جهت احتیاط جای عمومی قرار بزاریم ک زورش اومد همون‌طور ک میبینین.کلا از رفتار و کاراش خوشم نیومد ازینا بود ک دید از بالا ب پایین دارن آخرش هم با حرفا و مغلطه های قلمبه سلمبه شما رو مقصر نشون میدن بخوام بگم اینجور مدلی بود.هیچی دیگ آخرش هم با کلی بد و بیراه و چرت و پرتی ک گفت جوابشو دادمو زدم بلاکش کردم.پووف 

کار خوبی کردی

کاش بقیه هم ازتو یاد بگیرن جانب احتیاط رعایت کنن

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا فروش حضوری نداشته باش عکس محصولات رو بفرست ، پول بزنه شما پست کن ،مثل همه آنلاین شاپ ها. اینم ...

آره پسره لا.شی ی دفعه شروع کرد کولی گری و آره من شبیه بقیه نیستم و خودم ازون موضوع فراریم فلان .خب تو ک هدفت این نیس و شبیه بقیه نیستی چرا بهت برمیخوره .گفتم شما ک قصدت این نیس خودت ب خودت شک داری دیگ مشکل خودته

چه جنسیه که انقد قرار مدار لازم داره میگفتی بیاد در خونه بگیره دیگه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

ب نظرم اگه قصد بدی نداشت زود جبهه گیری نمی‌کرد

دست پیش گرف ک پس نیوفته ، ک مثلا اون خوبه شما ذهنت خراب

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
2706