2733
2734
اونوقت خودت ۲۱ سالته؟؟ و بابات ۳۶ سالشه؟ چطور عکس مادرتو نمیزاری که بگیم وای عجب مادر جوانی؟  & ...

من گفتم ۳۶ سالشه ؟؟؟ ب شوهز این خانم حدس زدن این حدود باشه ..بابام ۴۳ سالشه..واقعا خجالت اوره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابام الان دیگه پیر شده

عاخی

من پدرم فوت شدن 

سایه اشون تا ابد مستدام. 

کنار همسرتون و خانوادتون خوشبخت باشین عزیزم

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
میگه پدرش ۴۳ سالشه ظاهرا من اشتباه کردم 

اشکالی نداره گل 

پیش میاد 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
ترک دیوار؟ چطور ممکنه ی پسر ۱۴ سالگی ازدواج کنه ؟ خودش میگه ۲۱سالمه بابام ۳۶   ۹ ماهم تو ش ...

خدایی فازتون چیه؟ سن شوهر من رو حدس زد 

ای کاش عکسش رو نمی گذاشتم ،استارتر ببخشید

خدایی فازتون چیه؟ سن شوهر من رو حدس زد  ای کاش عکسش رو نمی گذاشتم ،استارتر ببخشید

خودتو ناراحت نکن تو سایت همیشه منتظرن که از یه چیزی ایراد بگیرن

هرگز نبود هرآنچه هرکَس میگفت؛
خودتو ناراحت نکن تو سایت همیشه منتظرن که از یه چیزی ایراد بگیرن

برای استارتر ناراحت شدم واسه یه عکس چقدر اذیتش کردن و توهین کردند ،اینا چشمشون عادت نداره بابای خوشتیپ ببینند

ک چی شوگر دارم ؟

ن عزیزم حالا شوگر نه ولی قبلنم اینو گذاشتی گفتی چندمیخوره بعد خودت گفتی سنشو همه هم گفتن از تو بزرگتره مناسبت نیس. شاید خواستگارت بوده این آقا

هر چیز خوب در زندگی یا غیرقانونی است یا غیراخلاقی یا چاق‌کننده
ن عزیزم حالا شوگر نه ولی قبلنم اینو گذاشتی گفتی چندمیخوره بعد خودت گفتی سنشو همه هم گفتن از تو بزرگت ...

من عکس بابامو گذاشتم گفتم این خاستگارمه ؟؟ خیلی زشته الکی ی چیزی رو هوا میگین..من عکس یکی دیگه رو گذاشته بودم اون ۳۰ سالش بود 

2706