2733
2734

مدرسه که نزدیکمه لول بچه هاش بالاست جشنی چیزی باشه همکاری میکنن تخته هوشمند داره کلاساش ولی معلماش داغون بود مدرسه بچه مو عوض کردم الان مشخص نیست کی معلمشون بمونه....

مدرسه دوم یکم دورتر بچه هاش فقیرن هزارتومن برا جشنی نمیدن مادرهاش سطح پایین تخته هوشمند نداره ولی معلماش دوست خودمن عالیم درس میدن...

ضمن اینکه دخترم مدرسه اولی رو دوست داره مهمتر اینکه مدرسه اولی با دبیرستان خوبی قرارداد داره میترسم از کلاس چهارم بیارم ننویسن..

ضمن اینکه تو مدرسه اولی چندبار کلاس بچه مو تغییر دادم واقعا معلماش دانشجو بود وافتضاح یه بارم با یه مادر بحثم شد کلا شد خاطره بد..

خدا برای باعث وبانیش نسازه😓

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

مهم معلمه بنظرم

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولین و آخرین چیز مهم برای مدرسه معلمه 

بقیه چیزا باشن بهتره نباشن هم مهم نیست

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
من خودم معلم خوبو انتخاب میکنم چون بچم امسال کلاس اول بود همه امکاناتی که میگی بیشترم داشتن ولی معلم ...

منم سوختم خواهررر😭😭بچه منم کلاس اول بود پدر منو وبچه م دراومد😭

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
من خودم معلم خوبو انتخاب میکنم چون بچم امسال کلاس اول بود همه امکاناتی که میگی بیشترم داشتن ولی معلم ...

منم همش خودم معلم بودم

فقط معلم رو بچسب. من قرار بود برم توی مدرسه فوق لاکچری تدریس کنم، دوستم که فهمید نذاشت، گفت اینا پول ...

مرسی قشنگم چشم

من که نزدیک خونمون ثبت نام کردم با اینکه سرویس میگیرم جای دورتر ثبت نام نکردم اول امنیت مدرسه واسم اولویت بود چون پسرم شیطونه دوم سطح تدریس معلم ها.... نسبت به بقیه جاها گرون تر ولی ارزششو داره خیالم راحته 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔

@مریم_گلی87    

@فرهنگیان_یار    

شمام نظر بدید مرسی

من که نزدیک خونمون ثبت نام کردم با اینکه سرویس میگیرم جای دورتر ثبت نام نکردم اول امنیت مدرسه واسم ا ...

برا امنیت مثلا ما خونه ایم یکم دورتر ونزدیکتر میخواییم چیکار کنیم؟

2706