2752
2734
عنوان

خانوما تولدپسرمه بیایدبگیدکدوم تم قشنگه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 48 پست
نمیدونم تو یه نگا فکر کنم خرسو چسبونده دیوار ۴.۳ رنگ انواع آبی گرفته اوناهم پایین با نخ بسته ولی فکر ...

ممنون عزیزم

واسه کسی خاك گلدون باش،که اگه به آسمون رسید،بدونه ریشش کجاست.🤍🌱
یه تم شادتر و رنگی تر بزن مثل مک کویین یا باب اسفتجی چون تم های اتلیه همین شکلین تنوع بشه براش پسر ...

آره اینم میشه ممنوونم عزیزم😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

و آخری  این وبلدنیستم درست کنم اگه قشنگه بگید چطوردرستش کنم

این قشنگه اونا بزرگونه ان 

عروسک خرسی رو ثابت کرده به دیوار نخ بادکنک هلیومی رو بسته به دستش (از جای معتبر بخر بادکنکارو)

آخری ایده اش قشنگه 

فقط یه خرس کوچیکتر بردار که نخواهی انقدر بادبادک بزنی ! 

بادبادک هلیوم یه حلقه فلزی داره ، همه رو طبق همون طرف گره بزن به یه دونه حلقه و بعد با نخ و سوزن بدوزم به دست خرسه! 

خرس رو هم با نوار بچسبون به دیوار! 

بعد با توجه به رنگ خرسه ات ، تم و رنگ بادبادک ها رو انتخاب کن! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
آخری ایده اش قشنگه  فقط یه خرس کوچیکتر بردار که نخواهی انقدر بادبادک بزنی !  بادبادک هلی ...

خرسم قرمزه🥲😂برای پسرونه فک نکنم بخوره باید ی سفیدبخرم براش😂

خرسم قرمزه🥲😂برای پسرونه فک نکنم بخوره باید ی سفیدبخرم براش😂

هنون بزار بادبادک ها رو سفید و قرمز کن 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بفرست عزیزم

سایت اجازه لینک عکس ونمیده

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
برای مسر بدنمیشه؟

نه دیگه ، می تونی تم تولد قرمز مشکی ، یا قرمز سفید یا قرمز طلایی کنی! 

رنگ قرمز پسرونه هم هست ، یا می تونی چند تا بادبادک قلب قرمز بدی دست خرسه! 

2706