2752
2734

نپرسیدم تا حالا ازشون ولی باتوجه به خونه و زندگی شهدای حالا چه پلیسو نیروی انتظامی  چه نظامیهای رده بالا احتمال میدم حقوقشون خیلی پایین باشه حتی از کارمندای دولتی پایینتره حقوقشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم اگ معیارهای خوبی داره و فقط بخاطر کمی حقوق بخوای رد کنی اشتباهه همه جوانب رو کامل بسنج چندسا ...

نمیشناسم حقیقتش،۲۰حقوق خیلی کمه و اجازه نمیده ب مسائل دیگ فکرکنم .خونه و ماشینم داره

۲۵سالمه و قصد ازدواجم ندارم فعلا مامانم میگ بااین کارات لگد ب بختت میزنی😕

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
دروغ میگه خیلی کمتره     اگه وضعش خوبه درآمدش از جای دیگست یا داره رشوه میگیره   & ...

اینک رشوه میگیره چون از نزدیک همه پلیسارو دیدیم اره درسته هم پول زیاد میگیرن هم بهشون سکه تمام بهار آزادی میدن ب عنوان رشوه و اینک  دولت هم بهشون رسیدگی میکنن بخاطر ی سری مسائل ک باز نکنم و وارد چیزای سیاسی نشم

اینک رشوه میگیره چون از نزدیک همه پلیسارو دیدیم اره درسته هم پول زیاد میگیرن هم بهشون سکه تمام بهار ...

همشون رشوه نمیگیرن ،والا سکه ای هم در کار نیس ،بسیار بسیار زندگی معمولی 

دروغ میگه خیلی کمتره     اگه وضعش خوبه درآمدش از جای دیگست یا داره رشوه میگیره   & ...

باش حق باشما  کلا من ک بیسوادم فامیل نزدیک و دور هم ندارم همشون کارگرن اصلا نداریم ندیدم وضع خونه زندگیشون و خرج کردنشون وخورد و خوراک و مسافرتاشونم ندیدیم هرروز کلی طلاهای جدید زیاد هم زناشون نمیگیرن و هرروز با قسط هر۶ماه کل جهیزیه نورو عوض میکنن اره حق با شماست پس رفتگران چطور ۲۰ ۲۵ میگیرن؟؟؟؟؟؟🥴🤔🤔🤔

باش حق باشما  کلا من ک بیسوادم فامیل نزدیک و دور هم ندارم همشون کارگرن اصلا نداریم ندیدم وضع خو ...

من ک از حقوقاشون با خبر نیستم اما شاید اینطور ک شما میگی ی کار دیگه هم دارن ی درآمد دیگه هم دارن ب شما نگفتن 

خونه  هم با این اوضاع اقتصادی و تورم رو رایگان بهترین جای شهر میگیرن هم برا خودشون ام جدا برا زن ک بنام زن میکنن باغ و ویلا هم با همون کلا همه چیو با ۱۶ تومن میگیرن دو س تا ماشین شاسی هم برا خودشون با حقوق ۱۶ میگیرن و زیر پای هریک از بچه هاشونم سانتافه نو و نقدی می‌خرن 🥴🤣

2706