2752
2734

دو ۳روزه شوهرم بهش گفته ی زنگ نزده تبریک بگه ب شوهرم گفتم ب مادرت گفتی چی گفت ب پته پته افتاد گفت هیچی گفته مبارک باشه من زل زده بودن تو صورتش هی نگاهشو میگرفت ازم ب نظرتون میتونن چیزی بهم بدن بخورم ک بچم سقط بشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خودت وبچت رسیدگی کن این افکار رو دور کن 

شوهرت بچه می‌خواسته وگرنه باردار نبودی الان 

کسی نمیاد یک آدم رو بکشه 

مادر شوهرت هم تهش زرنگی کنه نیاد ویاری حاملگی زایمان کمکت کنه آب دست بده همین 

من واقعا فاز زنای ایرانی رو نمیفهمم

این زنگ زدن لامصب چی داره ک انقد براتون مهمه؟! زنگ بزنه ک چی؟ خیلی حال هم میکنین با خانواده شوهر دنبال برو بیای اوناهم هستین

چ اهمیت داره فلانی زنگت بزنه؟ ک اگه زنگ نزد بگی حسوده؟ 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
من واقعا فاز زنای ایرانی رو نمیفهمم این زنگ زدن لامصب چی داره ک انقد براتون مهمه؟! زنگ بزنه ک چی؟ خ ...

والا تازه زنگ هم بزنن ادم تا چند رور حالش بده از بس تیکه و کنایه میندازن 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واقعا فاز زنای ایرانی رو نمیفهمم این زنگ زدن لامصب چی داره ک انقد براتون مهمه؟! زنگ بزنه ک چی؟ خ ...

بابا ب شوهرم گفته بود حق بچه دار شدن ندارید بدشم من دنبال زنگشون نیستم شوهرم مادرش ی ذره سر درد میگیره میگه چرا ب مامانم زنگ نزدی ولی من هرچیم بشه اینا محل نمیذارن 

احسن

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
2706