2752
2734
عنوان

خودکشی

106 بازدید | 7 پست

یبار با شوهرم دعوام شد  اون موقع من 18سالم بود و دخترم تازه بدنیا اومده بود من یکم آدم بد دهنی هستم همین باعث شد کتک بخورم از حرص شدید رفتم یه بسته قرص ژلوفن خوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهتون حق میدم واقعا سخته خانم 

ولی سخت تر از اون اینه که اونی که دلیل این حال داغون هستش اصلا نمیخاد قبول کنه 

ضمنا خودکشی راه خوبی واسه نشون دادن ناراحتی و ظلمی که به آدم میشه نی 

بهتون حق میدم واقعا سخته خانم  ولی سخت تر از اون اینه که اونی که دلیل این حال داغون هستش اصلا ...

الحمدالله شکر زندگیم خوبه ولی آدم باید خودش خوب باشه تا انتظار خوبی از طرف داشته باشه آدم سال ب سال عقلش رشد می‌کنه و الان که فک میکنم واقعا تقصیر خودم بود 

بهتون حق میدم واقعا سخته خانم  ولی سخت تر از اون اینه که اونی که دلیل این حال داغون هستش اصلا ...

وقتی آدم کم سن باشه فک می‌کنه تنها راحت ناراحتیش آینه به خودش آسیب بزنه البته الآنم ب فهم کامل نرسیدم تا حالا 23سالم نشده ولی بهتر از 18سالگیمم😂