2733
2734
عنوان

کسی از سینش شیر و ترشح درمیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 78 پست
بله اما خود به خود ندارم

منم خود به خود ندارم....فقط وقتی فشار بدم اونم فقط از سمت راست  خیلی کم میاد مثل شیر سمت چپ اصلا نیست

آزمایش دادی پرولاکتین نرمال بود؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
واقعا راست میگی ....یعنی فشار بدی میاد؟ خدا از دهنت بشنوه انقد نگران شدم

نه عزیزم همه که این جوری نیستن. من تازه با این که بارداریم و ماه آخرمه هرچی هم فشار بدم چیزی نمیاد. شما هم برو دکتر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اصلا شیر نمیومد پلی کیستیک هستم دکترم گفت پلی کیستیک ها مبتلا به پرولاکتین بالا هستن رفتم ازمایش ...

باشه عزیزم ممنون علائمی نداره جز شیر اومدن بشه متوجه شد؟

من پلی کیستیک نیستم 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
بله نرمال بود . کلا دکترام میگن فشار ندین چون با فشار میاد

منم میرم آزمایش دعام کن نرمال باشه زود مامان بشم😔

عزیزم من نزدیک به 7 سال تجربه پرولاکتین بالا داشتم 

گلی علائمش چی بود؟

دوتا قرص چطور خوردی قرص کابرگولین قویه هفته ای دوبار باید بخوری اونم هر دفعه نصفی😐

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
دوتا قرص چطور خوردی قرص کابرگولین قویه هفته ای دوبار باید بخوری اونم هر دفعه نصفی😐

نه باهم نخوردم یکی دوشنبه خوردم یکی هم دیشب

رفتم پیش دکتر غدد - نزدیک به چهار ماه هر هفته یدونه قرص گابرلین خوردم _ بدونی قرصم قطع بشه گفت برو آزمایش - دیدم داره میاد پایین - شروع کردم به نخوردن سوسیس و کالباس و غذاهایی این مدلی - و یهو دیدم بدونی که قرص بخورم پریود شدم - روز سه قاعدگی سونو واژینال شدم - از روز سه قاعدگی تا هفت قاعدگی لتروزول و از 15 تا 25 قاعدگی دوفامد خوردم - 30 تا دونه قرص اوابوست هم خوردم - از روز 8 قادعدگی تا روزهای بعد تخمک گذاریم اقدام کردم ولی باردار نشدم . ولی ماه دوم باردار شدم 

خدایا نی نی ام سالم به دنیا بیاد
رفتم پیش دکتر غدد - نزدیک به چهار ماه هر هفته یدونه قرص گابرلین خوردم _ بدونی قرصم قطع بشه گفت برو آ ...

با خوردن قرص پریود شدی؟

این دارو هارو چرا خوردی؟ برای چی هستن

رفتم پیش دکتر غدد - نزدیک به چهار ماه هر هفته یدونه قرص گابرلین خوردم _ بدونی قرصم قطع بشه گفت برو آ ...

تا قبل از اینکه بفهمم باردار شدم هفته ای یبار قرص گابرلینم خوردم

خدایا نی نی ام سالم به دنیا بیاد
قطع شدن قاعدگی - بزرگ شدن سینه - و ترشح  اومدن از سینه

من پریود میشم همیشه تا حالا نشده نشم

سینه هامم مثل همیشه هست یعنی از اولش هم کوچیک نبودم همونجوری مونده فقط وقتی فشار میاد از سینه راستم سر سوزن شیر میاد

2706