2752
2734
عنوان

کسی از سینش شیر و ترشح درمیاد؟

529 بازدید | 78 پست

چندوقته متوجه شدم اگه سینه رو فشار بدی و یکم شیر یا ترشح ازش دربیاد یعنی پرولاکتین بالاست 

قرص گابرلین ۰.۵ گرفتم و دوتا خوردم و امروز دیدم هنوزم خوب نشده 

شما تجربه دارید؟

ممکنه بخاطر همینه ک باردار نشدم چندماهه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بالا بودن پرولاکتین باعث نامنظم بودن تخمک گذاری میشه. در ضمن باید حتما تحت نظر دکتر باشین و دارو مصرف کنین تا تنظیم بشه وگرنه اگر بارداری هم انجام بشه منجر به سقط میشه

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
خب فشار بدی میاد دیگه . خود به خود نباید بیاد . منم دارم اما پرولاکتینم نرماله . آزمایش بده سرخود ای ...

واقعا راست میگی ....یعنی فشار بدی میاد؟

خدا از دهنت بشنوه انقد نگران شدم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
چند سال قبل اینطوری شدم شبیه چای بود رنگش.رفتم ماموگرافی گفت کیستی چیزی هم ندارم فقط نباید با فشار ا ...

خودش میومد یا فشار میدادی؟

مال من وقتی فشار بدم فقط از سینه راستم شبیه شیر میاد خیلی کم

باید بری دکتر آزمایش بدی با دو تا که نمیشه خانم دکتر😐 قبل بارداری سع سال خوردم

چه میدونم یه خانمی همینجا راهنماییم کرد 

واسع شما زیاد شیر میومد؟

کیست سینه ندارید؟ 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
کیست سینه ندارید؟ 

نمیدونم فقط از سینه راستم وقتی فشار بدم انداره نوک سوزن شیر میاد چندساله اینجوریه ولی من فکر میکردم اشکالی نداره

چه میدونم یه خانمی همینجا راهنماییم کرد  واسع شما زیاد شیر میومد؟

نه اصلا شیر نمیومد

پلی کیستیک هستم دکترم گفت پلی کیستیک ها مبتلا به پرولاکتین بالا هستن رفتم ازمایش دادم خیلی بالا بود سه سال خوردم باردار شدم الانم بعد بارداری و شیردهی دکترم گفته بازم باید بخوری

اگه پرولاکتین بالا داری احتمالا خیلی بیشتره ماله شما که شیر میاد حتما ازمایش بده که خیالت راحت شه

2706