2733
2734
عنوان

موقعیتم برا ازدواج مناسب هست؟

178 بازدید | 14 پست

تا دو سه ماه دیگه درسم تموم میشه و باید سربازی برم که شهر خودمون هستم.ماشین دارم ولی خونه ندارم به خاطر پروژه درسی چند ماهی نمیتونم کار کنم ولی برای بعد درس کاری که قبلا یه بار تجربه داشتم و ازش کسب کردم را میخوام ادامه بدم از دو سه جا هم پیشنهاد کار دارم که به موازات سربازی انجام بدم.اهل رفیق بازی و سیگار و مشروب و ... هم نبودم

لطف میکنید راهنمایی کنید  با وضعیت الان همچین شخصی را قبول میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

نه تا کار ثابت وخونه نداشته باشه پسر دختر داغون میشن هر دختری قبول نمیکنه که 

اول عاشق شو ک باهات بسازه

حال من حال اون آدم زخمیه که خودش دیده زخمش چقد کاریه اما جایی نمیره خوش نشسته بمیره …
نه میخواستم به شخصی پیشنهاد ازدواج بدم میترسم

ترس ندارد .تو پیشنهادتو بده بهم فرصت بده تصمیم بگیره ، خیر وصلاحتم بسپار ب خدا 

اگه اوکی باشه اوستا کریم خودش جورش می‌کنه ،بهمین راحتی 

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
بخش عمده ای از سربازی را با پروژه کسری گرفتم در حد ۷ ماه شاید طول بکشه 

ب نظرم عجله نکن ،البته خونواده ها فرق دارن ی سریا براشون مهم نیس ،میخوای باهاش دوس شو حالا یهو نپره

کچی‌کورد
2706