2752
2734

مرد نیاز داره به زن 

ولی امان از روزی که زن قدر خودش رو ندونه و ارزون بدست بیاد 

طرف ۴۰سالشه میره خاستگاری دختره۲۰ساله خب مگه دیونه ایی اصلا این آدم راه میدی این آدم تا ۴۰سالگی صدتا کار کرده دوراش زده حالا دنبال زن میگرده 

واقعا به شرایط راضی هستید؟

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا طرف کاری هم نکرده باشه تا 40 سالگی و پاک هم باشه 

آدم عاقل وقتی همسر میخواد دنبال کسی میره که با هم تناسب داشته باشن نه کسی با 20 سال اختلاف سنی 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

بعد من میگم پدوفیله شروع میکنن به فحش دادن اون یارو ۵ ساله به بلوغ رسیده کلی گوه کاری کرده بعد زنش تازه به دنیا اومده یعنی اگه خودش متاهل بود زنش جای بچه ش بود بعد الان با افتخارم میگن آره من اینقدر فاصله دارم خیلی هم خوشبختم🚶‍♀️

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
ولی رابطه جن.      سی خیلی لذت بخشی میشه

🫤 چرا ؟ چیش خوبه؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

واقعا مقصر دخترا هستن بعضیا فقط دوست دارن شوهر کنند مهم نیس یارو کیه چیه چیکاره اس چیکار کرده چیکار میکنه 

دختره سریع ذوق میکنه آخجون شوهرررررر عرر عررر ای درد بتمرگ درستو بخون برا خودت کسی بشی ب سن ازدواج برسی بعد له له بزنی واسه شوهر

دختر عموی ۱۳ ساله خودم با پسر عموی ۳۱ ساله ام ازدواج کرده اون موقع خودشو جر میداد فقط برا شوهر کردن حالا دیده من با شوهرم همش چندماه اختلاف سنی دارم مث سگ حسادت میکنه