2733
2734
عنوان

هر کی بهم جواب بده و کم‌کم کنه انشاله امروز روزی خوبی براش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 18 پست
من مجردم این چیزا رو بلد نیستم ولی میشه دعا کنی امروز منم خوب باشه؟

انشالله نه تنها امروزت بلکه همه روزات زیبا باشه و عالی

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
نه ندارم نزدم من دوس دارم حامله باشم ...من وقتی استرس دارم زودتر پریود میشم نه دیرتر

الهی ک حامله باشی عزیزم

شرایط داری بری داروخانه بی بی چک بگیری

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راهی جز بی بی چک نداری چون از موعدت گذشته باردار باشی حتما نشون میده انشالله هرچی میخوای همون بشه

ممنون عزیزم یکی دو روز دیکه صبر میکنم اگه نشدم تست میزنم ولی تا جایی که یادمه من زمانی که استرس داشتم زودتر پریود میشدم نه اینکه دیرتر 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟