2733
2734

الان تموم مشکلات تو میخواد دوست پرس حل کنه؟

باور کن پسرای الان توی مشکلات روزمره خودشون موندن،یکی میخواد خود اونارو جمع کنه

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنون از محبتت ♥️  برای حاجترواییت حمد خوندم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره دلت شادو دل ...

مرسی از لطف و مهربونیت💓

خب اگ میخواستن کل تایپیک ها حذف شه اون کاربر دروغگوها دستشون رو نمیشه یا دلایل دیگه برا همین تصمیم گرفتن استثناها رو حذف کنن

اگ سایت رو جوری طراحی کنم ک دسترسی ب نی نی یار راحت باشه خیلی خوبه

من دنبال آدمم شاید باورت نشه ولی من تاحالا رل نزدم یعنی خودم نمی‌خواستم نمیخوام وقت خودمو با یه پسر ...

مگه خودت چندسالته 

آخه پسر ۱۷ و ۱۸ ساله نه پولی و نه ...‌ 

فوق برید بیرون برات یک فلافل بخره یا شما براش خرج کنی

وای فقط اون پسرایی ک همون بار اول میان اینطوری میگن:

سلام عشقم.. دردت بجونم رل میزنی؟؟

پدسگگگگگ بذار من نخ بدم بعد لاس بزن😑

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

اگه بر ازدواج میخوایی بالا ۳۳سال اگه برا خوشگذرونی اطراف سن خودت

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
عزیزم خودتم میدونی که نینی یار ها چنین تاپیک هایی رو حذف نمیکنن ، فقط تاپیک هایی که توش احتمال شناسا ...

من گزارش زدم گلم اگه میشه توام برا تاپیک آخرم بزن

دوستان رتبم از آخر ۲ شده😂تیکر هدف✌️
مرسی از لطف و مهربونیت💓 خب اگ میخواستن کل تایپیک ها حذف شه اون کاربر دروغگوها دستشون رو نمیشه ی ...

اره اینم هست🥲

ممنون از وقتی که برام گذاشتی

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
من گزارش زدم گلم اگه میشه توام برا تاپیک آخرم بزن

ممنون قشنگم برات حمد خوندم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 🫂 

گزارش زدم 

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

خوشگل و خوش استایل باشی سمتت میان دیگه چجوری نداره

البته من متاهلم ولی مجردم ک بودم از این پسرایی ک میخوان تو خیابون شماره بدن بدم میاد

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
هرکی میاد دوره من یا قدرت فهمش زیره صفره،مثلا بهش میگم من اهل رل نیستم میگه چیی؟؟ یا میگم مزاحم نشو ...

آخه اونا هنو به سن قانونی هم نرسیدن لامصبا😑😂 

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2706