2733
2734
عنوان

راهنمای خرید لباس سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 31 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پوشک معمولا تا دوسال تاریخ داره،سه بسته سایز کوچیک بگیر فعلا،بقیه برای بعد از دنیا اومدن،چون سایز پو ...

خیلی ممنونم بعد مثلا سایز ۱ تاچندوقت میپوشه؟چند دست باید سایز ۱ باشه؟

بادوم باشه حتما برای بعد از زایمان کمپوت گلابی و خرما همراهت باشه،لباسی که سرهمی هست برای بچه خیلی خوبه،کسی بغلش میکنه لباسش جا به جا نمی‌شود پهلوهاش باد بخوره،انشاالله به سلامتی زایمان کنی،تا میتونی بو کن نینی رو،تا چشم به هم بزنی بزرگ میشه دلت برای این روزهاش تنگ میشه

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
خیلی ممنونم بعد مثلا سایز ۱ تاچندوقت میپوشه؟چند دست باید سایز ۱ باشه؟

سایز یک رو دخترم تا دوماه پوشید،وارد سه ماه که شد سایز دو رو براش پوشیدم،نوزاد چون زیاد شیر بالا میاره یا اولاش ممکنه ناشی باشی خوب پوشکش نکنی نم بزنه،زیر چهاردست براش نگیر

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
بادوم باشه حتما برای بعد از زایمان کمپوت گلابی و خرما همراهت باشه،لباسی که سرهمی هست برای بچه خیلی خ ...

بادوم چیه،منظورم یادتون باشه،  

فدات بشم ان شاءالله خیلیییی زود خبربارداریتون رو توی تاپیک ها ببینم😍

منم مثل توام ولی الان خیلی زوده حتی بخوام راجع بهش فکر کنم چیزای دیگه تو الویتن برام

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات 
2706