2752
2734
عنوان

راهنمای خرید لباس سیسمونی

225 بازدید | 31 پست

مامانا بچه ی من تقریبا آخرای دی به دنیا میاد 

بعد اینکه از الان میخوام خورد خورد وسایل بگیرم که یدفعه نشه و فشار نیاد

تا چه سایزی رو باید لباس گرم بگیرم؟بعد اینکه تو فصل سرما تیشرت و شلوارک هم میشه تنش کرد(مثلا توخونه)؟ بعد اینکه تقریبا از هرسایز چند دست باید باشه؟سایز ۰ هم باید بخرم؟

و اینکه اگر از الان پوشک (مولفیکس)بخرم مشکلی پیش میاد؟خراب میشه تااون موقع؟

ببخشید سوالام زیادن😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بسلامتی عزیزم مبارکه من تجربه ندارم فقط اومدم تبریک بگم

😊دعا کن منم مامان بشم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

اسی جون مبارکت باشه عزیزم ♥️ 

انشالله زایمان راحتی داشته باشی 😍 

ببخشید واسه پیام بعدیم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

تور قران تاپیک اخرم رو گزارش بزنید

هرکی زد لایک کنه براش به نیت حاجتروایش حمد بخونم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

سایز ۱ بخر تیشرت شلوارک نمی‌پوشونن چون نوزاده سردش میشه معمولا پیراهن وشلوار میپوشونن ۵ ۶دست رو حتمأ واسه خونه اش بگیر چون یه موقع خیس میشه کثیف میشه واسه مهمونی هم دودست رو بزار.بعد براش جوراب ودستکش پارچه ایه نوزادی بخر بچه ها اوایل ناخن هاشون تیزه ومیکشن رو صورتشون وکلاه نوزادی هم بخر.پوشک رو اگه خواستی بخری زیاد نخر خراب نشه به تاریخ مصرفش نگاه کن 

پوشک معمولا تا دوسال تاریخ داره،سه بسته سایز کوچیک بگیر فعلا،بقیه برای بعد از دنیا اومدن،چون سایز پوشک بر اساس وزن بچه انتخاب میشه،ممکنه نینی زود تپلی بشه فعلا سه تا بسته،برای خودتم پوشک ساده بردار خیلی به دردت میخوره،نوزاد رو تو فصل سرد با تیشرت نگردون،یه زیر دکمه باید بپوشه روش شلوار و بلوز بپوشه،سایز صفر خیلی زود کوچیک میشه،مگر اینکه نینی خیلی ریز باشه 

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2706