2752
2734
عنوان

نامزدِ ۳۸ سالم،من رو مثل پیرزنا کرده انقد ایراد گرفته💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3573 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون تفاوت سنیتون در حد سوراخ لایه ی اوزونه. تقریبا اندازه دو نسل با هم اختلاف سنی دارین.

۱۵ سال!!!! ببخشید که اینجوری میگم ولی واقعا یعنی انقد داغون بودی که مجبور بودن بدنت به همچین ادمی ؟ خب معلومه شوق و ذوق تورو نداره چون سنش ازین حرفا گذشته. حالا همین تفاوت سنی اگه برعکس بود همه ی ایرانیا خودشونو جر میدادن که ای وای رفتی مامانتو گرفتی. ۱۵ سال که سهله اگه خانوم ۵ سال بزرگتر باشه همه خودشونو جر میدن. 

به همچین جامعه ای باید رید حقیقتاً.

شما همونطور که هیچوقت دوست صمیمیت تااین حد اختلاف سنی باهات نداره همسرتم نباید انقدر اختلاف سنی داشته باشه. نهایتا ۵ سال!! 

متاسفم واقعا. خودتو نفله نکن. 

ایشون خوش اشتهاست و پدوفیله، اگه براش ممکن بود دختر ۱۴ ساله میگرفت. مردک قرمساق.

فرار از افسردگی شدید بخاطر خانواده خشک مذهب

اشتباه منو نکن 

باور کن به خاک پای بابات راضی میشی بعد یه مدت زندگی با همچین آدمی 

تو میخوای فرار کنی ولی راه فرار وجود نداره این نوع فرار تو دراومدن از چاله (خانواده) و افتادن تو چاه(‌شوهره!) 

بحث یه عمررررررر زندگیه... 

سیاسفیده آره همینِشِ که قشنگه🤍🖤
چون تفاوت سنیتون در حد سوراخ لایه ی اوزونه. تقریبا اندازه دو نسل با هم اختلاف سنی دارین. ۱۵ سال!!!! ...

کسی منو بهش نداده،خانوادم از دم مخالفن

عقد هم نکردیم

منتهی من خودمو خیلی کم میدیدم چون سبزه و لاغرم و خاسگازی هم نداشتم جز این برای همین بهش چسبیدم با بدیاش

هیچی‌.

چرا خودت و از چاله در اوردی انداختی تو چاه ؟؟؟؟

مرد 38 ساله دیگه دنبال تفریح و خوشی نیست 

بره سرکار بیاد بعد هم بچه بزا و بزرگ کن و غذا بپز 

نامزدی هم دوران شناخته ، نمیتونی با این چیزا کنار بیای بهم بزن 

حتی شده با دعوای خانواده ولی بلاخره تمام میشه 

مشکل فقط اختلاف سنی نیست از نظر اخلاق هم مشکل داره

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
میشه تاپیکشونو پیدا کنین و تگم کنین؟نیاز دارم بخونم😭

عزيزم الان گشتم تو پباماي چند روز اخيرم پيدا نكردم متاسفانه اسم كابريشون يادم نيست

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
تبلیغه دیگه ..

این بنده خدا هیچ نسبتی با من ندارن و خداروشاهد میگیرم اصلا نمیدونن من اسمشون رو اوردم فقط چون خودم روزای سختی رو داشتم به هرکسی که مشکل داره شمارشو میدم شاید مثل خودم نجات پیدا کنه وگرنه بجونم همسرم که اگه نباشه دنیا برام ارزشی نداره اصلا اون بنده خدا نمیدونه حتی ممکنه ناراحت هم بشن من شمارشون میزارم اما من برای رضای خدا میزارم شمرشو چون با چشم خودم دیدم 

نه منظوزم اينه توقعات مرداي ايراني بالا رفته ، الان كلي دختر مجرد همسن اين اقا هست نميرن سراغ همسن خ ...

ن اونم ب من مایل نی زیاد

منتهی من چون وابستشم مونده

اون خودش میگه هر لحطه ممکنه ازدواج کنم با یکی دیگه

هیچی‌.
2706