2752
2734
عنوان

نامزدِ ۳۸ سالم،من رو مثل پیرزنا کرده انقد ایراد گرفته💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3573 بازدید | 121 پست
خب چرا با اين تفاوت سن اصلا باهاش هستي ؟ ايشون بايذ بره دختر بين ٣٠ تا ٤٠ بگيره، نه اينكه مرداي ايرا ...

دختر سی سال به بالا هم بگیره بازم تفاهم نداره چون روابط اجتماعی بلد نیست 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظرم هم دلمرده است هم بی ادب و پرخاشگر . مگه میشه نامزدت برات اسنک درست کنه با بی ادبی نظر بد بد ...

هروقت میفمه اشپزی میکنم میگه خدا رحم کنه به مامان بابات معلوم نی الان چی ب خوردشون میدی

یا همش میگه تو کُندی و صبح غذا بار بذاری ساعت ۳ اماده میشه همه از گشنگی میمیرن

هیچی‌.
واسش اسنک درست کردم بردم میگه این چیه انقد بیمزس😐😐یه نصف روز علاف اسنک بودم قشنگ کلی کالباس و قا ...

ببخشیدا ولی کوفت بخوره

چرا وقت و زندگیت و برای کسی که لیاقت نداره صرف میکنی

اون اسنک و بیار من بخورم دستاتم می‌بوسم😅

والا مرتیکه بیشعور

دیونه ایی دیگه این تازه اولشه هرش از پل نگذشته اینه 

پای به حال این که خرش از پل بگذره

هر چند هرچی بگیم احساس می کنم فایده نداره

تو فقط وابسته شدی نمی تونی جدا شدی وگرنه عقل چیز دیگه ایی میگه

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
ک از دست خانواده خشک مذهب افسردم فرار کنم

با این که بدتر دل مرده تر میشی

خواهشاً نکن با خودت اینکارو تاپیک هاتو خوندم اعصابم خورد شد.طرفت انقد داغونه ولی تو براش بال بال میزنی😓

مگه ناچار بودی که با یکی که اینقدر از خودت بزرگ تره ازدواج کنی 

تا حالا با ده تا زن بوده یعنی تا این سن فکر نکردی نیاز جنسیش رو چه کرده وهم کاراش رو کرده معلومه حوصله وشوق شما رو نداره واصلا درکت نمیکنه برای دو دهه حدودا قبل شماست 

تفاهم نداری دیگه خدارو شکر عقد نکردی 

واسش اسنک درست کردم بردم میگه این چیه انقد بیمزس😐😐یه نصف روز علاف اسنک بودم قشنگ کلی کالباس و قا ...

ببین من خیلی درکت میکنم اختلاف سنیتون زیاده 

باهاش ارتباطتت رو محدود کن و بزرگترین دلیل اولی اختلاف سنی و بعدی هم که بی انگیزه ات کرده و اختلال پارانوئید که بعدها ازش عاصی میشی... 

سیاسفیده آره همینِشِ که قشنگه🤍🖤
هروقت میفمه اشپزی میکنم میگه خدا رحم کنه به مامان بابات معلوم نی الان چی ب خوردشون میدی یا همش میگه ...

دو سه بار بگو تو هم تو سن من بودی ،همین بودی تو کارت .

یا میرفتی سن بالاتر می‌گرفتی وارد باشه .

از الان اوضاع رو بهبود بده یا فسخ کن قبل عقد .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706