2733
2734
عنوان

نامزدِ ۳۸ سالم،من رو مثل پیرزنا کرده انقد ایراد گرفته💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3573 بازدید | 121 پست

وقتی با مرد ۳۸ ساله که اگه سر وقتش ازدواج میکرد الان بچه‌ش  ۱۵ ساله بود رفتی تو رابطه همین میشه دیگه 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

ناراحت نشى ولى حقته چرا ميرى با كسى كه ١٥ سال اختلاف سنى دارى اون همه چى رو تجربه و براش خاطرش تو سنت كمه ذوق همه چى رو دارى با كسى باش هم سن و سال خودت باهم تجربه كنيد قدم برداريد ٢سال ديگه ميشه ٤٠ سالش تو تازه ٢٥ سالته !

اميدوارم خانوادت اصلاااا راضى نشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چرا با اين تفاوت سن اصلا باهاش هستي ؟ ايشون بايذ بره دختر بين ٣٠ تا ٤٠ بگيره، نه اينكه مرداي ايراني بيينن تو هر سني باشن ميتونن برن با ١٤-١٥ سال كوچيكتر از خودشون 

يه كابر ديگه هم تو سايت با تفاوت سني ١٤ سال ميگفت همون دو ماه اول ازدواج پشيمون شدم 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
واسش اسنک درست کردم بردم میگه این چیه انقد بیمزس😐😐یه نصف روز علاف اسنک بودم قشنگ کلی کالباس و قا ...

این تازه اولاشه دوسال بگذره اسنکه میکوبه تو سرت

سر سومین سال میسابه صورتت

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

به نظرم هم دلمرده است هم بی ادب و پرخاشگر .

مگه میشه نامزدت برات اسنک درست کنه با بی ادبی نظر بد بدی.

چیزی به اسم تشکر ،رفتار درست رو هم یاد نگرفته تو این سن .

ربطی هم به سن نداره .اون جوونترم بود بی ادب بود 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ميسابه 😂😂😂😂😂

بخدا  

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
🤣😂

😂والا بخدا

2706