2733
2734
عنوان

این حالتا برای شماهم اتفاق میفته

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 26 پست

بعضی وقتا تو بچگی برام اتفاق میوفتاد

🔴ممنون میشم لطف کنین این کارزار رو امضا کنید.    https://www.karzar.net/117893         خیلی خیلی متشکرم.        اگر امضا کردید بهم بگید تا براتون صلوات بفرستم🔴
ب عنوان مثال پریشب خواب دیدم کمپرس یخ از فریز دراوردم برای کسی بزاره رو درد بدنش....دیشب اتفاقی افتا ...

آره همچین خابای هست اون وقتا که با دختر داییم رفیق بودیم هروقت خابشو میدیدم حتمننن اون روز تو بیداری میدیمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره خیلی چون هم من حس ششم بسیار قوی دارم هم ذهن خوانی دقیق و ب شدت بالا دارم هم آینده دور و نزدیک رو ...

میشه لطفا بگی تیزهوشان قبول میشم؟ناحیه چند؟۱یا۲یا۴؟

🔴ممنون میشم لطف کنین این کارزار رو امضا کنید.    https://www.karzar.net/117893         خیلی خیلی متشکرم.        اگر امضا کردید بهم بگید تا براتون صلوات بفرستم🔴
آره خیلی چون هم من حس ششم بسیار قوی دارم هم ذهن خوانی دقیق و ب شدت بالا دارم هم آینده دور و نزدیک رو ...

عزیزم میشه برا من بگی بالاخره استخدام آموزش و پرورش میشم معلم میشم چند تا آزمون دادم رد شدم ؟ برات صلوات میفرستم

میشه من درخواست بدم ازت سوال بپرسم؟

لطفا درمورد بچمه💔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

الان میتونیبه بهم بگی من آخرش با کاری که میخام بکنم موفق میشم یا نه🥺؟

ازمونمو قبول میشم؟مصاحبمو چی

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
میشه لطفا بگی تیزهوشان قبول میشم؟ناحیه چند؟۱یا۲یا۴؟

عزیز جان علم غیب ندارم ک ندیده و نشناخته بهت بگم ک بعد تو مجازی اصلا این کار و نمیکنم گناهه کلا تو واقعی انجام نمیدم تو واقعی فقط برا کسایی ک چندسال منتظر بچه بودن و دگ با کلی پول خرج کردن و دوا و دکتر کامل ناامید شده بودن انجام دادم

منم هستم ولی خواهرم خیلی زیاده طوری که گفت برا رئیس جمهور اتفاقی میفته افتاد

مامان منم گف ای کاش این سفرو نره،گفتیم چرا گف نمیدونم یهو اومد تو ذهنم 

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

عزیزم میشه راجب آینده من بگی لطفاً من خیلی استرس و دلنگرانی شدید دارم ممنون میشم

عشق مامانی زودتر بیا مامان و بابا بیصبرانه منتظرتن🥰😍