2752
2734
عنوان

ادم سمی زندگی من

322 بازدید | 40 پست

خواهرشوهرمه که بصورت خیلی غیرمستقیم بدون اینکه شوهرم و بقیه متوجه بشن بهم کم محلی میکنه .همسن مامانمه یعنی یجوری غیرمستقیم منو میسوزونه که فقط من میفهممو و خودش به شوهرم میگم بیخیاله 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا انقد برات مهمه؟

به چپت

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
یه نگاهی به خودت بنداز ، چرا محل ندادن خواهر شوهری که هم سن مادرتون است اینقدر برات اهمیت داره که می ...

نه بخدا محتاج محبتش نیستم ولی رفتاراش خیلی اذیتم میکنه

نه بخدا محتاج محبتش نیستم ولی رفتاراش خیلی اذیتم میکنه

محتاجی گلم ، اینقدر خودتو کوچیک و اونو مهم تصور کردی که محل ندادنش برات شده یه فاجعه.

الان یاد بگیر چیزیو که بهت میگم .....این آدم اگه عمدا اینکار رو می‌کنه مریض است و وای به حالت اگه بفهمه که رفتارش برات مهم است ، دیگه حسابی اذیتت می‌کنه.

یاد بگیر ، ندیده اش بگیری ، اصلا نگاهش نکن ، حذف میزنه توجه نکن ، خودتو با به نفر دیگه یا یه کاری مشغول کن . بگذار بفهمه تو بهش اهمیت نمی‌دی.

محتاجی گلم ، اینقدر خودتو کوچیک و اونو مهم تصور کردی که محل ندادنش برات شده یه فاجعه. الان یاد بگیر ...

ببین چند سال پیش کم محلی کردم دقیقا  بقیه خواهراش مادرش همه اعتراض کردن اونام منو کم محل کردن که چرا کم محلی میکنی چون تو خونه شون رئیسه و همه به حرفش گوش میدن فقط به من کم محلی میکنه قیافشو کج و کوله میکنه اصلا بی احترامی هایی میکنه که به زبون بیایی میگن بچه بازی ولی ادمو میسوزونه دقیقا همین حرف شما نقطه ضعف منو قشنگ میدونه و دست میزاره روشون که عذابم بده بخدا همیشه بهش محبت کردم هدیه خریدم کمکش کردم ولی اصلا به چشمش نیومد

ببین چند سال پیش کم محلی کردم دقیقا  بقیه خواهراش مادرش همه اعتراض کردن اونام منو کم محل کردن ک ...

عقل داشته باش ، نامحسوس بی محلی بکن.

مثلاً داره حرف میزنم ، شما پاشو برو سالاد درست کن ....یا نگاهت نمیکنه شما هم کلا نگاهش نکن و با مادر شوهر یا خواهر شوهر دیگه ات صحبت بکن.

یه جوری جای نشستن رو انتخاب کن که در ردیف این خواهر شوهر باشی نه مقابلش که تماس چشمی کمتر بشه.

2706