2733
2734
عنوان

دوستان پسر دو ساله ام نصف قرص پرانول 10 رو خورده خطر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 28 پست
انگار بچه کله پاچه خورده رو دل کرده 😂 اصلا اون آبلیمو شاید با اون قرص واکنش شیمیایی بده و تاثیرش بد ...

😂😂😂

اصلا شعور ندارن رحم هم ندارن، شاید مادر این بچه آدم ساده ای باشه این کار رو بکنه و همین بچه رو بیچاره کنه🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ابلیمو بده بهش

😐

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
ابلیمو بده بهش

میخوای بکشی بچه رو

تا اونجا که شنیدیم میگن شیر

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
میخوای بکشی بچه رو تا اونجا که شنیدیم میگن شیر

🙄

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.

من نمیدونم چرا بعضیا تو چنین شرایطی گوشی دست میگیرن میان نی نی سایت .....مثلا قرص خورده ها.من خواهرزاده قرص ال دی خورده بود یه دونه.دکتر گفت شانس اوردین زود اوردین.وگرنه میرفت کما.سه سالش بود.بعد نشستی کامنت میخونی و نظر مپرسی

🙄

بله؟

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
ولی این نینی سایت هم جای عجیبیه. میای میبینی یکی تاپیک زده دستم قطع شده خونریزیش قطع میشه یا لازمه ب ...

آره ولا.یا پیام میدن امروز پسر همسایه ب من نگاه میکرد یعنی منو میخاد .اینا آدمو جررررر میده.

میخوای بکشی بچه رو تا اونجا که شنیدیم میگن شیر

نه شیر برای مسمومیت با مواد شوینده و وایتکسه. که جدیدا دکترا میگن برای همون هم نباید شیر خورد فقط تماس سریع با اورژانس.

آره ولا.یا پیام میدن امروز پسر همسایه ب من نگاه میکرد یعنی منو میخاد .اینا آدمو جررررر میده.

😂😂😂😂 یه دسته دیگه از تاپیکا هست اونا هم خیلی رو مخه😂 تاپیکایی که یه سوالی میپرسن که با یه سرچ ساده تو اینترنت میشه به جوابش رسید. یعنی فکر کن اینترنت داشته باشی. به گوگل دسترسی داشته باشی. به جای سرچ بری هلک و هلک تو نینی سایت تاپیک بزنی: سونوی آنومالی رو هفته چندم باید برم؟