2752
2734

یکشنبه ها تا ۵ کلاس دارم بعد دیشب اصلا دلم گرفته بود اصلاااا دلم نمی‌خواست برم اونوقت الان پاشدم پشیمونم ولی دبگه نمیتونم برم حاضر نیستم و دیگه نمیشه برم

همش استرس دارم یه وقت چیز مهمی نگن و من نباشم یا نمونه سوالای امتحان رو ندن یا نکنه استادع حذفم کنه اخه جلسع پیش گفت هفته بعد اسم اونایی که قراره حذف بشن رو میگم اونوقت من فکر کنم با امروز غیبتام بشه سه تا

تور قران تاپیک اخرم رو گزارش بزنید

هرکی زد لایک کنه براش به نیت حاجتروایش حمد بخونم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من زدم 

ممنون قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره و حاجتروا بشی 

دلت شاد و لبت خندون باشه همیشه ♥️ 

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
2706