2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جواب میده؟

باورداشته باشی حتما،من واسه ی نیت دیگ خوندم ولی ی ماهه هرجا میرم یکی دوتا خواستگار میاد حتی واسه مصاحبه کاری هم رفتم خواستگار اومد از اونجا😂😭

منم فعلا قصدشو ندارم و ردمیکنم همرو

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
روزی یکی یا فک کنم اگه خواستی پشت سر هم به اندازه سنت یاسین بخونی ولی برای خواستگار و ازدواج من سور ...

همه رو امتحان کردم ولی هیچ

گفتم اینو بخونم شاید ی فرجی شه🥲💔

برا بختم دعا میکنید🥲💔ی همسر صالح و دلپاک ...
با اعتقاد کامل بخون و حتما باید تو اجتماع باشی،نمیشه تو خونه بشینی و ندیده بیان خواستگاری

درسته قشنگم وقتی خانوادم سختگیرن منم برا شرایط سختم دوس دارم زودتر ازدواج کنم

درسته قشنگم وقتی خانوادم سختگیرن منم برا شرایط سختم دوس دارم زودتر ازدواج کنم

انشاالله خیلی زود ی پسر خوب و خونواده دار بیاد و ازدواج کنی،دعاام گیراعه توکل بخدا کن حتما واست دعا میکنم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
انشاالله خیلی زود ی پسر خوب و خونواده دار بیاد و ازدواج کنی،دعاام گیراعه توکل بخدا کن حتما واست دعا ...

خدا از دهنت بشنوه🥺🥺🥺مرسی فداتشم انشالله از ته دلت دعام کن نسیمه اسممه🥺💔

2706