2733
2734
عنوان

قرار خواستگاری

411 بازدید | 31 پست

چند روز پیش اومدن خواستگاری 

کاملا سنتیه و هیچ حسی به طرف ندارم و تا جایی که میبینم از اونایی که پولدار هست اما حسابی تو چشم می‌کنه پولشو گل آورده بود روش کارت گل رو نکنده بود که ببینم از چه جای لوکسی خریده البته کاری به این بچه بازیا ندارم😂

فردا قرار برم ببینمش و تو کافه قرار یه ۴ یا ۵ ساعتی صحبت کنیم اما بحث اینکه این چجوری میخواد با من کنار بیاد یه پسر مذهبی پایبند به حجاب با دختری که اعتقاداتش فرق داره البته اینو بگم دو منم دختری نیستم که با صد نفر بوده نهایتش شیطنت کردیم یکم اما ج _ن _د _ه بازی نکردیم کلا با سبک زندگی ۹۰ هم سالای خودم فرق دارم راحت میرن با این و اون میخوابن اما من کلا روحیم نمی‌خورد به اینا بازیا😂🤦🏻‍♀️

الان دو تا مشکل دارم اول اینکه نگرانم اینم مثل بقیه غیر قابل اعتماد باشه و منم که دوسش ندارم فعلا

دوم اینکه نکنه مذهبی بودنش بعدا اذیت کنه من حرف گوش کن نیستما🫡

یهوزندگیم عوض شد خیلی یهو:")

بشین فکراتو سر و سامون بده همین حرفارو ب خودشم بزن جوابتم بگیرحتما چیزای میخوای بپرسی یا بنویس یا تو گوشی یادداشت کن یادت نره و بعدا پشیمون نشی 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از ایران داری تاپیک میزنی ؟ 😐🥴 چند سالته ؟

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
می خوای خودتو توصیف کنی چقدر کلمات بدی به کار می بری  حس بدی به ادم القا می کنید  خوابید ...

واقعیت دیگه برای شما دهه قدیمیا عجیب میاد این کلمه ها

خب وقتی از هیچ نظر بهم نمیخورید قرار گذاشتن تو کافه این وسط چی میگه؟

از حرفاتون هم مشخصه وقت ازدواجتون نیست

ج ن د ه بازی 🙄

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
بشین فکراتو سر و سامون بده همین حرفارو ب خودشم بزن جوابتم بگیرحتما چیزای میخوای بپرسی یا بنویس یا تو ...

دارم می‌نویسم یادم نره🧘🏻‍♀️

پس خودت باش موقع صحبتهاتون

فیلم بازی نکن

اونم کامل بشناسه و اگه واقعا شرایطتو دوست داشت ازدواج کنین ،اگه نتونست و زور گفت نپذیر بگو نمیتونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1

من دهه هشتادیم و با کامنت دوستمون موافقم فکر کنم از شما کوچکتر هم باشم

یکسری مسائل ذاتا و مطلقا درست یا غلط هستن و ربطی به گذر زمان نداره 

ساده بگم دروغ گفتن ۱۰۰ سال پیش هم نابجا بوده ۱۰۰ سال بعد هم اشتباهه

عزیزم باز هم کلمات قشنگی نیست😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من قدیمی نیستم شما بد خودتو معرفی کردی 

سطح خودتو با اونا قیاس دادی 

من ۳۳ ساله ام 

می تونی توی معرفی کردن خودت بگی من شیطنت خودمو داشتم 

چرا میگی خ ر ا ب نبودم یا ف ا ح ش ه نبودم 

شما خودت به خودت توهین کردی عزیز نه من 

شما سطح فکریت قدیمیه اتفاقا من منطقی برخورد کردم 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
2706