2733
2734
عنوان

با همسن و سالام خیلی فرق دارم

203 بازدید | 10 پست

تورخدا بگید من مشکل دارم یا نه؟ 

مثلا همکلاسیام دنبال پسرو مثلا میگن این با من حرف زد اون به من تیکه انداخت کلا حرفشون درباره ایناس 

یا مثلا همش استوری عاشقانه 

یکی از دوستام دماغشو عمل کرده 

یکیش دیت میره 

یکیشون تتو میزنه 

یکیشون ناخون کاره 

یکیشون ایفون داره 

من ازدواج کردم به دلایلی 17 سالمه اصلا به این کارا علاقه ندارم نمی دونم چرا شوهرمو دوس دارما ولی یه استوری براش نذاشتم احساس میکنم خیلی دلمرده م ولی خب با چنتا دویتام میگممیخندم ولی از این کارا چندشم میشه نمی تونم ارتباط بگیرم باهاشون نمی دونم چرا از اول اینطوری بودم 

مثلا درسمم خوبه ولی نمی خونم اصلا بی انگیزم از خودم بدم میاد چاقم هستم که خیلی از این چاقی بدم میادا ولی ارداه ندارم 

کلا قرص لاغری و وسایل ورزشی دوچرخه ثابت هنه چی شوهرم برام خریده ولی استفاده نمی کنم نمیدونم چه مرگمه 

😁😁🤪

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=340486265]شما رطوبت بدنت بالاست تنبلی و بی حالیت هم به خاطر همونه باید سبک زندگیتو اصلاح کنی ...

خرما گردو موز اینا رو بیشتر بخور لبنیات کمتر بخور هندونه و میوه های تابستونی هم خیلی سرده به اندازه بخور زیاد نخور غذاهای سرخ کردنی هم کمتر بخور بیشتر آبپز اینا بخور

هر کسی یه سبک زندگی داره قرار نیست همه مثل هم باشن... نه کار اونا بده نه کار شما... ممکنه از نظر خیلی ها هم شما سبک جالبی نداشته باشی... کلا چون کودک همسر هستی خیلی زودتر از شرایط نرمال به بلوغ بزرگسالی رسیدی

باید یه جوری شور زندگی رو در خودت ایجاد کنی

تازه ۱۷ سالته اگه از الان درست نشی از این به بعد همینطوری میمونی حتی چند سال بعد که بچه دار هم بشی حوصله اونم نداری

سعی کن توی اجتماع بیشتر بری ، حتما ورزش کن توی باشگاه باشه که عالیه ، با آدمای خوش انرژی وقت بگذرون

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱