2752
2734
عنوان

خدا منو مرگ بدهه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 41 پست

خیلی سال پیش شاید دن سال پیش رفته بودیم شهرستان خونه مامان بزرگم

رفتم تو دسشویی نوار عوض کردم و اومدم منم یادم رفت نوار کثیف رو بردارم بذارم تو مشما بندازم بره

بعد از من پسرخالم رفت دسشویی و من تازه دوزاریم افتاد که چه غلطی کردم

رفتم قایم شدم بعد از اینکه اومد بیرون رفتم برداشتم

صد در صد دیده بود ولی به روی خودش نیاورد

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی رو زمین رهاش کردی؟؟؟ 

نه روی سطل دسشویی گذاشتمش که بیارم بندازم تو سطل مخصوصم که هر ماه ميندازم یادم رفت 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
آخی عزیزم پیش میاد، چقد فکرت درگیر بوده. اون درگیری اصلی چی بوده که نتیجش شده این حواس پرتی.

پارتنرم🤦‍♀️🤣

تو سطل زباله هیچ وقت نمیندازم میارم تو پلاستیک سطل مخصوص خودم میندازم

آفرین به شما که اینقدرهمه چیز رورعایت میکنید متاسفانه الان فقط مونده نونوایی سرکوچه رو از ایام پریودی باخبرکنن خیلی هم راحت میگن یه چیز طبیعیه بله براخانومها طبیعیه  برا شوهرا طبیعیه اما برادر وپدر و پسر دیگه یکمآدم بایدحیارورعایت کنه 

خب ببینه مگه چیز عیبیه 

بله یهدچیز کاملا شخصی براخانومهاست حالا درسته که آقایون میدونن جریان رو اما دلیل نمیشه پدر وبرادر وپسر و مردای توکوچه ازایام ماهانه آدم اطلاع داشته باشن به این میگن حیا که متاسفانه الان خیلی ها مثلا امروزی هستن وادای خارجکی ها رودرمیارن شرم وحیارو بوسیدن گذاشتن کنار

آفرین به شما که اینقدرهمه چیز رورعایت میکنید متاسفانه الان فقط مونده نونوایی سرکوچه رو از ایام پریود ...

حالا اگه فقط می‌فهمید مثلا عادتم مشکلی نبود ولی نباید میدید😭😭