2752
2734

یک ساله که طلاق گرفتم ؛ خیلی اذیت شدم ؛ صبوری کردم ؛حس میکنم یه نقصی دارم یه کمبودهایی که نمیشه تنهایی اونهارو جبران کرد آره درسته که توو ازدواج قبلیم خیلی اذیت شدم ؛ اما دیگه تنهایی بسه حتی تووو این دوران طلاق که یکسال بود حتی سعی نکردم دوس‌پسرداشته باشم ؛ چون نخواستم دوباره اذیت بشم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم یه کم زوده برای ازدواج مجدد الان باز داری از رو احساسات وتنهایی تصمیم شتاب زده میگیری فعلا بزا ...

قلبم اذیته ؛ هرکلاسی رفتم هرحرفه ایی بگی دارم فقط فعلا کارپیدا نکردم ؛ ولی خب آدم نیاز به همدم داره واقعا

قلبم اذیته ؛ هرکلاسی رفتم هرحرفه ایی بگی دارم فقط فعلا کارپیدا نکردم ؛ ولی خب آدم نیاز به همدم داره ...

سر اولی عجله کردی شما چون وابسته شدی س ک س وتجربه کردی الان این طوری شدی بدنت بهش نیاز پیدا کرده یه دوره ای همسر داشتی عادت کردی بدون همسر سخته ولی زوده برات ممکنه دوباره اشتباه کنی فعلا خودتو سرگرم کن تا یه کیس مناسب پیدا شه

منم مثل شما بودم عزیزم. 

تو زندگی قبلیم خیلی اذیت شدم، اشخاص مجرد یا متاهل(کسانی که تجربه مارو نداشتن و ان شاءالله هم نداشته باشن)  قراره فقط زیر تاپیکت بنویسن: 

۱-خیلی زوده. 

۲-وا مگه ما ازدواج کردیم چه تاجی به سرمون زدیم. 

۳-الان احساسی هستی. 

۴-ازدواج نکن کلا

۵-و..... 

اما بعد از طلاق نیاز شخص از هر نظر خیلی شدید تر میشه، شما تایم مناسبی رو برای ترمیم زخم هاتون گذروندید(اگر واقعا یک سال باشه) پس از دوره احساسی تصمیم گرفتن گذر کردید🔴اما عجله نکنید برای انتخاب پارتنر، با خیالی آسوده و دور از هیجان و متناسب با معیارهاتون فردی رو پیدا کنید؛ زمان بگذارید برای آشنایی(حد و حدود رو اول مشخص کن)  و بعد اگر مناسب بود رابطه رو به سمت ازدواج بکشون. 🔴

اگرم نمیدونی چطور و از کجا با شخص مناسب اشنا بشی راهنمایی کنم

فقط صبور باش و با دقت انتخاب کن 

من یه دوستی داشتم 23 سالگی طلاق گرفت 

33 ازدواج دوم کرد خیلی اذیت شد ولی حواسش بود با اینکه دوست داشت بره سر خونه و زندگیش با مادرش و پدرش زندگی می‌کرد و سر کار هم میرفت 

بلاخره با یه انتخاب دوم ایندشو تامین کرد الانم دو تا بچه داره

مگه از زندگی اولت خیری دیدی که اینقدر علاقه داری باز خودت رو گرفتار کنی 

ول کن ازدواج رو بچسب به کار پیشرفت و مستقل شدن 

معمولن هم بخت آدم همون اولی هست دومی بهتر از اولی نمیشه اگرم باشه بازم مشکلات وعیب های خودش رو داره هر مردی 

پس کلا ازدواج رو بی خیال شو چون خصوصا از تنهایی میخوای دوباره شوهر کنی دلیلت باعث میشه بدتر بیفتی تو چاه 

یک سال که چیزی نیست این همه دختر که هنوز ازدواج نکردن چکار میکنن مگه شما که ببار ازدواج کردی دیدی خبری نیس برای چی باز مشتاق ازدواجی 

2706