2733
2734
عنوان

دیشب تا صبح خوابم نبرد همش با خودم میگفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 78 پست
می‌دونم خوب نیستم ولی اون بدترع

خب اول رو خودت کار کن

هی نگو اون بدتر بدتره

تو زندگیه مشترک صبرمهمه

کم کم ب اخلاق هم آشنا میشید

مردا حالشون با زنا فرق داره

باید بشناسیش

زنو سیاستش

زنو و عشوه اش

زنو و ناز و اداش

ولی همه ب وقتش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما هم کم مقصر نیستی شاید برا سنت باشه ،ولی بیشتر صبوری کن ،ایندچیزهای که شما سرش دعوا میکنید اصلا ارزش نداره ،واینکه هیچ چیز با دعوا حل نمیشه ولی با مهربانی واخلاق خوب میتونی شوهرتو تو دست بگیری،

مراعات کن باهاش.. مرد ها تا یه جایی توان کشش دارن.. مثل ما زن ها نیستن.. یه مدت آروم باش و چیزی ن ...

خودم خونه جدا دارم

ولی گول حرفاشو و خوردم 

او مذم زیر خونه مادرش اینا 

هر روز مجبورم ببینمشون 

هر روز توی زندگی من سنگ میندازن 

از حرفهای تیکه دارشون که قلب منو به درد میارن فاکتور بگیر 

تا ایراد گذاشتن روی جهیزیه من 

که کم آوردی 

درصورتی که همه چیز رو آوردم 

زیاد هم آوردم 

به بهونه های مختلف میان الکی خونم . آرامش ندارم 

فعلا بچه ندارم و این امیدی هست برای ادامه زندگیم  دوست ندارم یکی دیگه رو بدبخت کنم . دوست ندا ...

گلی جان 

من با حرف های دوستمون موافقم ..واقعا گرونیه..

هر مردی هم به نوبه خودش داره برای زندگیش تلاش می‌کنه..

شما بیا یه تشکر کن میبینی چقدر خوب رام میشن

همیشه فکر میکردم بد اخلاقه بابام . ولی الان حاضرم روزی یک بار کتک بخورم از بابام ولی برگردم پیش خودش ...

هیچکس از  وضعیتی که درش هست راضی نیست یعنی ب تجربه دیگران اعتماد نمیکنه و خودش باید تجربه کنه

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
من هم یه مدت هر صبح که بیدار میشدم به خدا میگفتم یا اونو بکش یا منو . تا اینکه عن آقا عاشق شد و گفت ...

عه منم همینطور

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
نگو اینجوری.. دعوا زن و شوهریه.. بخدا ما یه جوری دعوا میکنیم بعد دوباره چند وقت بعد باهم خوبیم..

چی کار کنم که اصلا بهم توجه ندارع

همش از سر کار میاد سرش تو گوشیشه منم که هی سرم توی غذا درست کردنه 

همش وقتی درد و دل میکنم براش غر میزنه میگه تو چقدر غر غرو هستی تو فلانی 

گریه میکنم گاهی قعر می‌کنه میگه لوسی 

من مگه چقدر ظرفیت دارم

هر کار که از پسش بر نمیاد میگه تو لیاقت همینه 

اولن که خدا نکنه  دوما من معمولا خیلی کم پیام میزارم لطفا با دقت بخون  ببین عزیزم من خود ...

باید خودمو کنترل کنم موقع عصبانیت 

خیلی سخته 

ولی قول میدم دیگه اصلا به خانواده اش چیزی نگم 

ولی با تنفرم چی کار کنم 

نمی تونم درک کنم کاراشون رو 

چی کار کنم که اصلا بهم توجه ندارع همش از سر کار میاد سرش تو گوشیشه منم که هی سرم توی غذا درست کردنه ...

این ره که تو میروی به ترکستان است 

باور کن دارم میبینم که چجوری داری الکی زندگیت رو خراب میکنی

اینکه بهت بگن چهکار بکن چکار نکن با دوخط تایپ کردن نمیشه 

یه دوره همسر داری شرکت کن تا متوجه بشی نصف کارات اشتباست عزیزم

خب اول رو خودت کار کن هی نگو اون بدتر بدتره تو زندگیه مشترک صبرمهمه کم کم ب اخلاق هم آشنا میشید ...

همش فرق میزارع همش تهدیدم می‌کنه که نمیزارم بری 

چند باری هم نذاشت برم 

خستم از دستش 

انگار برده آورده 

ایندفعه دیگه چیزی بهش نمیگم کاری باهاش ندارم 

2706