2733
2734

یکی از اشناهامون سفید و توپر و بور بود

شوهرش با وجود بچه ۱ ساله بهش خیانت میکرد

نامزدم گف این دیگه چ مرگیش بود؟اینکه زنش خوشگل و داف بود😐ای چشات کور بشه ک همه رو میبینی مردک

واقعا زندگی رو همین سفیدا و بورا بردن

هم محبوبن هم شوهراشون براشون میمیرن اکثرا

بعد از طلاق هم کلی پیشنهاد دارن و کلی خاستگار

اونوقت من هی باید تیکه بشنوم ک عه چقد دستاااات سفیده،تا اینو میگه ینی دق میکنما هی ب دستام اشاره میکنه چون صورتم تیره تر از دستامه

توی همین نی نی سایتم چندین دختر دیدم که عکس گذاشتن و سفید و توپر بودن و میگفتن دوس پسرامون خرج عمل دماغ و کلاسای هنریمونو میده و هرماه پول میزنه ب کارتم...خدایا خصومت شخصی داشتی با ما؟

هیچی‌.

خوب اون خانم که شوهرش بهش خیانت کرده کجا برده عزیزم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا سبزه برنزه های لاغر س کسی ترن ، مگه عهد ناصرالدین شاهه سفید و توپر!!!!

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

واقعا این تاپیک دیگه نوبر بود .به زنی که سفید و توپره و شوهرش بهش خیانت کرده غبطه می خوری چون بهت میگن دستات چقدر سفیده ؟😐😐😐🥴🥴🥴🥴🥴

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

خب اگه اون سفید و تو پر شانس داشت شوهرش بهش خیانت نمیکرد 

خیانت دیدن بدترین دردِ ، تو دوس داشتی جاش باشی؟

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
واقعا این تاپیک دیگه نوبر بود .به زنی که سفید و توپره و شوهرش بهش خیانت کرده غبطه می خوری چون بهت می ...

ن چون کل دنیا بهم میگن چقد سیاهی

چون اونم میگه تو سفید نیستی حیف

چون دیدم چقد سفیدا محبوبن

هیچی‌.

یعنی پارتنر من خرج میکنه برام واسه سفیدیمه 😐 گلبرگام!

تاحالا بهش فکر نکرده بودم، خیلی میگه سفید و نرمی یا همیشه از دخترای سفید و نرم خوشم میومده یا میری باشگاه مواظب باش لاغر نشی خیلی. ولی جدی هیچوقت انقدر دارک و کثیف به حرفاش نگاه نکرده بودم، خیلی زشته واسه همچین چیزایی برای یه دختر خرج کنی یا بیشتر دوستش داشته باشی، اومدیمو برنزه بودم یعنی چیزی از سفید کم داشتم؟

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2706