2752
2734

سلام دوستان 

من دیروز واسه دندون درد شیدی بعد عصب کشی ،دکتر برام آمپول دگزا تجویز کرد که رفتم تزریقش کردم 

الان از دیروز قندم خیلی بالا رفته و هیچ علائمی هم ندارم  

از هرکیم میپرسم میگن طبیعیه 

ینی اگه اثر آمپول بره قندم نرمال میشه یا برم دکتر؟؟

خیلی نگرانم😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امپول دگزا قتدو میبره بالا خودتون تو خونه اگه دستگاه دارید چک‌کنید و نگران نباشید همین استرس عم قندت ...

چک میکنم 

ولی میخوام بدونم بعد اثر رفتن آمپول میمونه تو بدن؟؟

ناشتا که گرفتم الان ۱۲۹بود دیروز بعد ۲ساعت ناهار ۱۵۰بود الی ۱۸۵تغییر میکرد

آره یه مقدار بالا بوده

امروز هم چک کنید اگه باز بالا بود باید ، آزمایش قند خون ناشتا و دو ساعت بعد از غذا بدین و نمیشه از روی گلوکومتر قضاوت کرد 

سابقه قند خون توی خونواده نداشتین؟

دگزا قند خون رو بالا میبره ولی نباید. طول بکشه این بالا بودن قند خون

آقا هستم........برو آنجا که بود چشمی و گوشی با کس ، برو آنجا که تو را منتظرند ...
آره یه مقدار بالا بوده امروز هم چک کنید اگه باز بالا بود باید ، آزمایش قند خون ناشتا و دو ساعت بعد ...

چرا داریم ولی برا همه از کرونا اومده 

منم نرمال بودم و هنوز ۲۴سالمه 

چجوری میشه اخه😞

چرا داریم ولی برا همه از کرونا اومده  منم نرمال بودم و هنوز ۲۴سالمه  چجوری میشه اخه😞

دیگه شما زمینه ش رو دارین...توی این سن ممکنه دیابت تایپ ۱ باشه 

آقا هستم........برو آنجا که بود چشمی و گوشی با کس ، برو آنجا که تو را منتظرند ...
البته من دیروز صبح زدم دگزارو

امروز هم با گلوکومتر چک کنید اگه باز بالا بود باید آزمایش قند خون ناشتا و دو ساعت بعد غذا ( آزمایش خونی ) انجام بدین تا تکلیفمون مشخص بشه 

اصلا نگران نباشيد ديابت نوع يك به خاطر اختلالي كه در توليد انسولين هست زود پاي بيمار رو به بيمارستان ميكشونه اصول ازمايش رو رعايت كنيد قبلش دستاتونو با اب و صابون بشوريد خوب خشك كنيد و قندتونو اندازه بگيريد مطمئن باشيد مشكلي نيست

2706