2752
2734
عنوان

چجوری میشه گذشته دردناک رو فراموش کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ چیز هیچوقت فراموش نمیشه

ضربه ای که ۶ سال پیش پسرداییم بهم زد تا ابد یادم نمیره 

نامزدی که ۴ سال پیش داشتم و اتفاقات بدی که افتاد هیچوقت یادم نمیره

ولی اعتقاد داشته باش یه روزی خدا یه چیزی سر راهت میذاره که واقعا ارزشش رو داری و احساس خوشبختی میکنب

آرامشو یک ساله که دوسدارم داشته باشم 

پس برای رسیدن به زندگی جدید به آرامش باید از پاکسازی درونت شروع کنی 

وقتی ببخشی و حلالشون کنی ،هیچ وقت فراموش نمیشه اثراتش همیشه باقی میمونه گاهی که یادت میاد قلبت هزار تکه میشه ولی دیگه مثل آتیش هر روز از درون نمیخورتت 

هیچ چیز هیچوقت فراموش نمیشه ضربه ای که ۶ سال پیش پسرداییم بهم زد تا ابد یادم نمیره  نامزدی که ...

آره واقعا هیچوقت ضربه هایی که آدم توو زندگیش میخوره رو فراموش نمیکنه ؛ یا میشه عبرت یا حسرت 

یه حقیقت تلخ بگم ؟

گذشته تلخ یا شیرین هیچ وقت فراموش نمیشه امکان نداره فراموش بشه من هر کاری بگی کردم نشد نمیشه مگه اینکه بیماری فراموشی بگیریم تا یادمون بره🥲

پرسید لیاقت چیست؟  گفتم: همانیست که نداشتی و من شبانه روز به پایت ریختم ،بی معرفت....🥀                              نزدیکم نشو من پر دردم🙃               
آره واقعا هیچوقت ضربه هایی که آدم توو زندگیش میخوره رو فراموش نمیکنه ؛ یا میشه عبرت یا حسرت 

اخه من تقصیری تو هیچکدوم نداشتم از خانواده خودم خوردم

من حتی انتخابم نکرده بودم 

واسه همین توی سومین خواستگارم با اینکه کاملا غریبه بود هیچی نگفتن و ازدواج کردم

2706