2733
2734
عنوان

پیشنهادتون برای پس انداز با مبلغ کم

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 23 پست
اخه بحث اینجاست بجز اون دو سه تومن بازم هزینه تفریحم میکنم، ولی وقتی پول تو کارتم میمونه خرج میکنم😐 ...

یه پستی دیدم چندروز پیش میگفت برای سیو پولاش کارتشو تو فریزر میذاره یخ بزنه توام اون روشو امتحان کن😂 

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
خب باید از جای مطمئن بخری حتما از شهر خودت بخر جایی که آشنا باشه  مخصوصا توی شهرهای کوچیک چون ...

شما از کدوم شهرید؟ 

یعنی با ۲/۳تومن واقعا طلا پیدا میشه؟!(چه جالب نمیدونستم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جسارتا صندوق های درآمد ثابت چیه؟! 

یه مبلغی سرمایه گذاری میکنید هر ماه روی اون مبلغ سود میدن بهتون و یا میذارید سودش هم روی اون پول اضافه میشه و مبلغ سودتون بیشتر میشه، چندین تا صندوق درامد ثابت داریم مثل گنجینه زربن شهر، اندوخته توسعه صادرات آرمانی و ….

شما از کدوم شهرید؟  یعنی با ۲/۳تومن واقعا طلا پیدا میشه؟!(چه جالب نمیدونستم)

اره اتفاقا من یه طلافروشی تازگی تو شهر خودمون پیدا کردم فقط طلاهای ریز داره واسه سرمایه گذاری

تو شهر خودتون بچرخ بپرس من دماوندم

اگه طلا زیاد دارید تو طلافروشی ک معتبره و شرایطی قبول داره گرو بذارید شرایطی طلا دست دو بردارید

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "