2752
2734
عنوان

همکار خانم ام زیر آب مو میزنه

608 بازدید | 28 پست

همش میره صاحب کارو پر میکنه به دروغ بقیه رو میندازه به جون من و...میخاد ی کار کنه من از اونجا برم چیکار کنم در قبال این کاراش ؟؟

چجوری تلافی کنم ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی کاری نکردی از چی می‌ترسی. کا خودتو بکن محل نده بهش

من کاری نمیکنم ولی حرفاشو باور میکنن مثلا میرن میگن کار نمیکنه میگیره میخوابه و...از این حرفا 

با مشتری دوس میشه و...

منم دو سال این معضل و داشتم 

دختره اوایل هی عشوه می اومد این اخرا هم با مدیر تولید دوست شده بود هی به بهانه های الکی به من گیر میداد 

منم نمیتونستم بیکار بشینم هی تلافی میکردم 

هی سعی کرد منو بیرون کنه یا خودش بیاد جای من یا دوستشو بیاره 

جالبه یه بار به خنده به همکارم که آقاست و روش کراش هم بود گفتم ببین من هروقت بخوام برم اول صبر میکنم اون بره بعد من

و ناخودآگاه همین شد، اون یهو از بعد عید نیومد ، تا اومدم از دستش یه نفس راحت بکشم کار کنم شرایط جوری شد منم اومدم بیرون 

من کاری نمیکنم ولی حرفاشو باور میکنن مثلا میرن میگن کار نمیکنه میگیره میخوابه و...از این حرفا  ...

مگه دوربین نداره. الان همه جا داره. بگو چک کنید. بفهمن دروغگو هست خودش از چشم میوفته .

مگه دوربین نداره. الان همه جا داره. بگو چک کنید. بفهمن دروغگو هست خودش از چشم میوفته .

میگ تو نقطه کور دوربین میخابه و...یا میگ من پشت سرش یعنی صاحب کار فلان و فلان حرفو زدم 

2706