2752
2734
عنوان

تاپیکای نی نی سایت 😂🤭

252 بازدید | 32 پست

مدرسه ای ها ناراحت نشن شوخیه بخندیم❤️😅

تاپیک :بیایید ببینید نامزدم چی پیام داده😖

گفت امتحانتو دادی خودت برو خونه من امروز نمیتونم

بیام دنبالت😭

تاپیک:حس ششمی هست؟؟

بیاد بگه حسش چیه؟ سوالای عربی امروز اسونه

یا سخته.😢

تاپیک:خانومای مذهبی بیان🙏

دعا برای موفقیت در امتحان نهایی چی بلدین؟

تاپیک:عروسی دعوتیم 👀

وسط امتحانا عروسی دعوتیم  فامیل نزدیکه نرم بده بنظرتون؟🤨

تاپیک:عمل بینی کسی تجربه داره ؟

دکتر گفته سرتو زیاد پایین نگیر

امروز سر امتحان. نهایی چکار کنم😢

تاپیک:لطفا فقط آقایون بیان 🙏

شماهم برای امتحان استرس میگیرید یا فقط ما دخترا اینطوریم؟😁

تاپیک:چجوری تاپیکمو حذف کنم 😫

تو یه تاپیک به خانم معلممون فحش،دادم میترسم شناسایی بشم  یکی نی نی یار تگ کنه

😁😁😁😁😁😁😁😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

😂😂😂

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه سریاشونم میگم 

دوسپسرم گفته برم خونش فیلم ببینم بنظرت برم؟

😐اخه این پرسیدن دارهههههه احمققق

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

واااییی چقد حقق🤧🤣🤣🤣

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
یه سریاشونم میگم  دوسپسرم گفته برم خونش فیلم ببینم بنظرت برم؟ 😐اخه این پرسیدن دارهههههه احمق ...

احتمالا فکر میکنه میخواد بره باهاش تام و جری ببینه😀

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
همه اش ربط داره به بچه مدرسه ای ها که

اره دیگهههه😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
خلاقیتتو قربون 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خخخخخ😁😁😁

یعنی عصبی ام از دستشون،  کلاس هشتمی اومده تاپیک زده😒😒😒😒

حالا من خودمم سنم کمه واقعا کاری ندارم🤦🏻‍♀️

ولی دختره متولد ۱۳۹۱ 

۱۳۹۱/۱۱/۲۹

یعنی همون ۱۳۹۲

تو نی نی سایت دنبال طلسم و دعا بوددد

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲
واااییی چقد حقق🤧🤣🤣🤣

🤣🤣

2706