2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید از ۱۲ ظهر باشه تا ۸ شب ،که ۸ ساعتش کامل بشه. اگه میتونی که خیلی عالیه🥰

بایدی نیست عزیزم دکتر کرمانی گوش دادم میگفت تایم خوردن خودتون میتونید انتخاب کنید و این تایمو پیشنهاد داد

بایدی نیست عزیزم دکتر کرمانی گوش دادم میگفت تایم خوردن خودتون میتونید انتخاب کنید و این تایمو پیشنها ...

بله میدونم.منظورم اینه که وقتی میگی۱۶/۸ ،یعنی باید ۸ ساعت اجازه خوردن داشته باشی.شما گفتی از ۱ ظهر تا ۸ شب ،که این میشه ۷ ساعت .

نون و برنج و روغن میخوری؟ کالری مصرفی چقدره؟

در فستینگ کالری معنا نداره تمام تمرکز روی پایین نگه‌داشتن مستمر هورمون انسولین و جلوگیری از پیک انسولینی 

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
فعلا که معلوم نیست بتونم هنوز امروز میخام شروع کنم

برای هیدراته نگه داشتن بدن ازدست ندادن آب و املاح معدنی سردرد ضعف و بی‌حالی و خالی شدن غشای پلاسمایی حتما الکترولیت کافی مصرف کنید
نمک دریا و جوش شیرین

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.