2733
2734

نیاین بریزین سرم ک مگ چشه اونام حق زندگی دارن 

منظورم اینک کلا یجوعجیبی داره رخ میده اونطوری ک انگار باید بری ی دور جداشی برگردی

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

نه مگریکیشون مخشون روبزنن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی‌دانم، اطلاعی ندارم

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
به نظرم شاید خیلی خوشگلن نسبت به مجردا 

ن اتفاقا اصلا تینطور نیس چهره مجردا بخاطر تناسب اندام خیلی جذابتره 

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

نه اینطوری نیست 

ولی در کل خانم هایی که طلاق گرفتن اگه ازدواج با مجرد رو پیروزی و افتخار میبینن چرا از شوهر اولشون که مجرد بود طلاق گرفتن، مجرد بودن دال بر اخلاق و رفتار خوب داشتن نیست بهتره به تناسب های اخلاقی و رفتاری شون نگاه کنن

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

یه مصاحبه توی اینستا میدیدم علت این قضیه رو از پسرا پرسیدن 

اونام گفتن چون زن مطلقه تجربه بیشتری داره و بخاطر مسائل ساده و پیش پا افتاده دعوا و ناراحتی درست نمیکنه 

یه عده هم گفتن چون قانع هست دخترای الان خیلی پر توقع هستن باید خیلی خرجشون کنی عروسی و ماشین و خونه رویایی انتظار دارن 

به نظرم تا حدودی حرفاشون درسته 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه مصاحبه توی اینستا میدیدم علت این قضیه رو از پسرا پرسیدن  اونام گفتن چون زن مطلقه تجربه بیشت ...

خو حالا مگ اون پسرا چ گوهین ی مشت بی عرضه ک میخان هم ازاد باشن هم با کمترین کار بیشترین سودو ببرن

من پسرم

بالطبع کشش پسر برای دوستی با مطلقه بیشتره

دلیلشم میدونید

اما اگ‌ برای زندگی  بخوان میرن سمت دختر

خیلیاهم هستن با مطلقه ها ازدواج میکنن

اما بیشتر اوناییم ازدواج میکنن دوباره

که بچه نداشته باشن

من پسرم بالطبع کشش پسر برای دوستی با مطلقه بیشتره دلیلشم میدونید اما اگ‌ برای زندگی  بخوا ...

پسرعمو من مجرده رفته با ی زن ک دوتا بچه بزرگ دارخ ی دختر ۱۷ی پسر ۱۰ ساله ازدواج نرده

خوب حالا چرا منو میزنی مگه من گفتم 

هم چرا حس میکنم این پسرا خیلی هولن

بله حرف من واسه اکثریته همه جا استثنا هست چند سالشه پسر عموت

۳۵ میشه امسال زنه هم ۳۳

از گذشته ی اونایی که ازدواج میکنن یا دوستن اطلاعی نداریم 

دخالت هم نمیکنیم 

زندگی فک و فامیل نه تاثیری تو زندگیم دارن نه اهمیت 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706