2752
2734
عنوان

الان گوشی ببرم سر جلسه فوریه

186 بازدید | 7 پست

الان یا باید با گوشی برم ک نشون بدم کارت ورود ب جلسه دارم یا شناسنامه عکس دار چیکار کنم با شناسنامه خالی قبول میکنن غیبت بخوره چی میشه نرم عربی اصله چند درصد تاثیر داره زود تروخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شناسنانه ببر

بگو سایت باگ داشته قبول میکنن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

گوشی که نمیتونی ببری

ولی با پدر یا مادرت برو که گوشی رو بدی بهشون اگه لازم شد برات کپی بگیرن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

دو شب پیش تو خبر ۲۰:۳۰ گفت بخاطر کارت ورود به جلسه هیچ دانش آموزی از امتحان محروم نمیشه.استرس نداشته باش.اگه ساعت ۱۰ امتحان داری ببر بده برات پرینت بگیرن اگرم ۸ که همون گوشیو ببر بعد به مراقب تحویل بده

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐