2733
2734
عنوان

غذام شور شده بود

199 بازدید | 13 پست

مامانم بهم اعتماد کرد و گفت غذا درست کن ، منم غذام از بس شور بود نمیشد خورد ، الان نمیدونم چرا انقدر عذاب وجدان گرفتم و اعصابم خرد شده :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بی عرضم ، امروز هیچ کس نتونستم بخوره ، خودم ریختم بیرون  یعنی حالم بد شد از بس بی عرضم ، هنوز ...

کلا نمک نزن یه مدت

هیچ اتفاقی نمی افته

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥
نمک نصف اون که فکر میکنی کافیه بزن  حالا غذا چی بود؟

کباب دیگی 

دلم برای مامانم میسوزه ، میترسم دور از جوون فشار خونش بالا بره 

انشالله خدا حفظش کنه ، حالم از خودم بهم خورد ، حالم خیلی بدههههه :(

کباب دیگی  دلم برای مامانم میسوزه ، میترسم دور از جوون فشار خونش بالا بره  انشالله خدا ح ...

یدونه پیاز تفت میدادی با زردچوبه و فلفل قرمز و ی قاشق رب دو لیوان آب جوش و چند تا دو نه گوجه ده دقیقه که جوشید میریختی رو کبابها ی ربع با حرارت کم بجوشه یکم آبدار باشه بعد براش سیب زمینی بدون نمک سرخ میکردی اینطوری نمکش کم می‌شد 

:( انجام ندادم و همینجوری خوردیمش :(

وقتی غذا شور یا تند یا ترش میشه باید حجم غذا رو زیاد کنیم اینطوری نمک تو غذا پخش میشه باید اون لحظه فکر کنی کباب دیگی با چی خورده میشه بعد خورشت کنی میتونستی حتی خورشت بادمجون یا کدو و.... کنی  اختلافش فقط نیم ساعته وقتی غذای ۴نفر رو تبدیل کنی به غذای ۶ یا ۸ نفر دیگه شور نیست  یا مثلا پلو یا ماکارونی شور میشه براش سیب زمینی سرخ میکنیم موقع کشیدن میدیم لا به لاش 

وقتی غذا شور یا تند یا ترش میشه باید حجم غذا رو زیاد کنیم اینطوری نمک تو غذا پخش میشه باید اون لحظه ...

آره ولی سر صبح درست کردم و همون موقع خوردیم 

منکه ریختم دور ولی بقیه خوردن ، میشه یک صلوات برای مامانم بفرستی ، من بخاطر فشار خون داره اعصابم بهم ریخت 

خدا انشالله حفظش کنه ، کلا اعصاب برام نموند