2733
2734
همه پارکها پره همشونم همینقدر بیتربیت جواب میدن 

عزیزم هرکی برای دل خودش زندگی میکنه شما پارک نروبشین توحیاط ازهوای سالم لذت ببر چون پارک یه فضای عمومیه😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون شماگفتی چش

قربون خودت و چشمت بشم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
حیفین واقعا حیفین ای کاش میشد براتون توضیح بدم

جاری من سالهاست قلیون میکشه اگه دندوناشو ببینی چه به روزشون اومده دور لباش سیاه شده واقعا حیفه جاریمم ۳۹ سالشه

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
جاری من سالهاست قلیون میکشه اگه دندوناشو ببینی چه به روزشون اومده دور لباش سیاه شده واقعا حیفه جاریم ...

این تازه ظاهرشه

باطنش کلا منهدم شده جاریت الان دقیقا مثل یه بنر پوسیده میمونه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
جاری من سالهاست قلیون میکشه اگه دندوناشو ببینی چه به روزشون اومده دور لباش سیاه شده واقعا حیفه جاریم ...

قلبون لبوسیاه نمیکنه  عزیزم سیگار سیاه میکنه  احتمااالا جاریت یواشکی سیگار میکشه

این تازه ظاهرشه باطنش کلا منهدم شده جاریت الان دقیقا مثل یه بنر پوسیده میمونه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣

قشنگا من بعد چن سال وقفه افتادن دوباره شروع ب کار کردم اگه ساکن تهران یا کرجید میتونید برای میهمانی ها تون دسر و‌کیک و فینگرفود سفارش بدین و سفارشتونو با کیفیت تمام و طرح و ایده دلخواهتون تحویل بگیرین😁💜🌷
هم قلیون میکشه هم استخر میره بعدهرکس نیازش ی جور برطرف میشه 

بر طرف کردن نیاز باید منطقی باشه

الان بره عکس ریه بگیره فاجعه هس

2706