2733
2734
عنوان

چه ذکری بخونم واسه موفقیت؟

164 بازدید | 20 پست

امتحان دارم و کل کتابو یه دور خوندم میخوام تو این دو ساعتی که وقت دارم بشینم دوره کنم ولی بخدا میلرزم و استرس وحشتناک دارم از طرفیم هزچی خوندم یادم رفت

نهمم 

راهی نیست یعنی؟؟ 🤦‍♀️

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا استرسو کم میکنه من هیچ نخوندم رفتم سر امتحان نهایی دوازدهمم بود ب طور خیلی معجزه وار مراقبمون ...

وای یعنی میشه😭توروخدا واسم دعا کن مرسییی

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
ایه الکرسی بخون ،سوره قریش رو به اب بخون بخور استرست ان شاالله می‌ره 

چشم، عزیزم مرسی

اره همیشه بابام بهم میگفت بخون قبل امتحانات یه برگه کوچیک داشتم همش تو پوشه امتحانیم بود

👍

اللهم زین قلبی به نعمته تفکر و عقله که فی الحالنا نکنم التماسنا

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706