2733
2734
عنوان

شده حالتون از خودتون بهم بخوره؟

140 بازدید | 12 پست

اینروزا حالم از خودم بهم میخوره 

همش کلافه ام 

زود از کوره در میرم  زود عصبی میشم 

دلم نمی‌خواد با هیشکی رفت و آمد برخورد داشته باشم حتی مادرم...حتی همسرم...

خودم از رفتارهای خودم بیزارم ...

حس میکنم هیشکی هم از من و اخلاق و رفتارام خوشش نمیاد 

از این که هستم خیلی ناراحتم 

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.

رگه‌های افسردگیه سعی کنید تنها بیرون برید و کمی قدم بزنید کارهایی که خوشحالتون می‌کنه انجام بدین و یه مدت به خودتون و ذهنتون استراحت بدین.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

اینکه حالم بهم بخوره نه ولی شده بابت یسری رفتارا و کارا از خودم حرصم بگیره

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چرا ؟

نمی‌دونم افسرده شدم یاه بلایی سرم اومده بعد از بچه دار شدن اینجوری شدم 

با اینکه عاشق بچه بودم و خیلی دوس داشتم مادر بشم 

اما الان خیلی خستم خیلی داغونم 

با کوچکترین حرفا میرنجم عصبی میشم 

با آدم های زیادی هم سروکار ندارم 

هرروز با مادرم و همسرم برخورد دارم با کوچکترین خرفاشون عصبی میشم دلم میخواد برای مدت ها نبینمشون

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.
نمی‌دونم افسرده شدم یاه بلایی سرم اومده بعد از بچه دار شدن اینجوری شدم  با اینکه عاشق بچه بودم ...

نزدیکتون پارک هست ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نه نزدیکش نیست کلا اینجوری شدم 

پس بیشتر فکر خودت باش 

الان ساعت خیلی خوبیه، هوا هم عالیه، اگه می تونی برو بیرون یه قدمی بزن، نفس عمیق بکش. جای باصفا برو

ارتباطت رو با خدا بیشتر کن، قرآن خیلی عجیب آرامش میده. به قرآن پناه ببر.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

خب اگه تازه بچه دار شدين ممكنه افسردگي پس از زايمان باشه ، پيگيري كنين با متخصص نَمونه و خوب شه زودتر انشاله 

قدم نو رسيده هم مبارك باشه😍

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹