2752
2734

۲۱ فروردین رفتم لیزر خوده اپراتوره گفت ۶۰ روز دیگه بیا جلسه هشتمنو تاالان موهای بیکینی زیر بغل  دستو پام در اومده ولی ن ب اون شدت بعد خیلیم نازکتر از قبل در اومده یعنی بدنم جواب داده؟  بی مو نشدم ولی نازکتر از قبل با حجم کم شده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هفته پیش جلسه هفتم رو رفتم ولی متاسفانه هنوزم درمیان و دورباره میریزن ولی فکرمیکردم دیگه تا جلسه 7 درنیان کلا

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
چقد جواب گرفتی؟ وبعد چند جلسه؟  من دیروز اولین جلسمو رفتم ولی بعضیا میگن هرکاری کنی دوباره در ...

منم هنوز دارم میرم

ببین ی چیز قطعی نیست اما خیلیییییییی کم میکنه موها رو و دیر ب دیرم درمیان ارزش داره

بعدم دیگ نمیخواد هرماه بری کم کم میشه هر دوماه هر سه ماه هر شش ماه

پس ارزش ک داره

بستگی ب هرمونات داره کی جواب بگیری تا پنج شش ماه سعی کن هرماه بری ولی اپراتور خودش بهت میگ اگ زود برات جواب بده یهت میگ مثلا نیا تا فلان زمان

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻
2706