2752
2734
عنوان

چقدر بعضیا به قیافه و چشم و فلان ذاتیشون مینازن

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 23 پست
یه کاربر بود یه مدت هرروز، روزی چند تا تاپیک میزد و میگفت من بلندقدترین دخترم.. قد شما چنده؟  ا ...

اره فک کنم تاپیکاش بودم

اون ک میگفت عمه م قدش خیلی بلنده شوهرشو بغل میکنه میزاره اینطرف اونطرف؟😂😂😂ما بهش شک کرده بودیم کاربر اقا باشه

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا تو ماشین گیر کرده دارن از سقف درش میارن

اخرش سرش لای در مونده قطع شده😂

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
راستی چرا تو اون تاپیک گفته چشم رنگیا بنز میشدن مگه پراید رنگی نداریم؟

پراید فقط سیاه سفید دیدم 

تو چی؟

همین پرایدو میبینی ؟فلفل نبین چ ریزه بخور ببین چ تیزه 

یه جوری لامصب از سر بالایی ها از کنار پارس و پژو های ساخت جدید ک حلبی و موتور کم جون شدن میرن بالا که داییم یبار ۲۰۷ رو زد کنار فقط میزد تو سر خودش ک پرایده رو دیدی؟😂

داداشم یه مدت آبی داشت یه مدت آلبالویی

بنازم 😂😂باید چشم ابیه رو تگ کنم بگم عا ببین تازه ابیم بوده