2733
2734

واقعا من دوتا کاربر رو اینجا دیدم که یکیشون توی هررررتاپیکی میرم میگه من چشم رنگی و چش ابیم و بورم

یکی دیگه فقط میگه مننن سفیدممم تو سفید نیستی ببین عکس منو ؟من سفیدممم من من 

حتی یبار دیدم به یه کاربر ایا که بنظر خودش سفید بود و عکس دستش رو گزاشته بود گیر داده بود ک تو سفید نیستی سفید ب من میگن

بنظرم چیزهای خدادادی و ذاتی جای افاده و فیس و پز نمیزاره واقعا 

خیلی بده قلب خیلیا رو با حرفات بشکونی 

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

در مقابل خیلی ها رو همین جا دیدم قیافه خوبی دارن و معیارای زیبایی خوبیم دارن ولی به جای حرف زدن  و پز دادن میگردن بقیه رو راهنمایی میکنن

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

معرفی کن بهمون اون دوتا کاربر سمو😂😂😂

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معرفی کن بهمون اون دوتا کاربر سمو😂😂😂

😂😂واقعا حالشون بده 

روم نمیشه اسم بیارم 😂

من یه عمر پز قدمو اومدم

برای مثلا چیز خیلی خاصی بود‌

تا زد رفتم یه قدمی بیماری ام اس

فهمیدم به مال دنیا نباید نازید که یک‌شبه گرفته میشع ازت

من الان یکی بهم میگه وای چع قدی سریع یادم میوفته که معلوم نبسا سر قدم چی میخواد بیاد

من یه عمر پز قدمو اومدم برای مثلا چیز خیلی خاصی بود‌ تا زد رفتم یه قدمی بیماری ام اس فهمیدم به ما ...

ایشالا همیشه تنت سالم باشه

بله واقعا پز دادن تو هرچیزی واقعا خوب نیست

😂😂واقعا حالشون بده  روم نمیشه اسم بیارم 😂

بیا تو گوشم بگو😂😂

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

چون که هیچ دست آوردی  ندارن بهش افتخار کنن . مجبورن به اون چه که برای داشتنش هیچ زحمتی نکشیدن ببالند. به یه سنی رسیدن و دیدن هیچ چیزی ندارن و از زیبایی یه چشم ریز مونده و یه پوست چروکیده و یه مغز و جیب خالی پشیمون میشن که فایده ای نداره. خودمم هم یکیش 

یه کاربر بود یه مدت هرروز، روزی چند تا تاپیک میزد و میگفت من بلندقدترین دخترم.. قد شما چنده؟  از من بلندتر دیگه نیس.. تو ماشین جا نمیشم... 

همه تاپیکاش همین بود... اول میپرسید قدبلندای اطرافتون چند هستن؟  بعد هم از قد خودش میگفت

یه مدته نیس،،، نگرانشم😁

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2706