2752
2734
عنوان

جواب این رفتارو چی میدادید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 38 پست
خب بستگی داره چی باشه من یه وقت ب یکی میگم فلان کارو کن اما خودش کار داره نمیشه توقع داشت که

بحث انجام ندادنشون نبست از رفتاری ک کردن ناراحتم براتون تعریف کرذم چجور برخورد کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میفهممت بالاخره یه جا کارشون میوفته  من اگه همچین چیزی باشه دیگه هیچی نمیخوام جلو چشمش هم میرم ...

چرا اینجا هیچکس سوالمو جواب نمیدده 😂😂میگم واکنشتون ب اون برخوردها چی بود اگ جای من بودید ؟ 

خب تعریف کردم بخون کاملا مشخصه چ اتفاقی افتاد کجاشو سوال داری

اینجاشو که یه طرفه نمیشه به قاضی رفت

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چرا اینجا هیچکس سوالمو جواب نمیدده 😂😂میگم واکنشتون ب اون برخوردها چی بود اگ جای من بودید ؟ 

جدی میفرمایید؟ پس اینا که میگم واکنش نیس؟ 😂

بگو چ جوابی میدید این بهتره

هیچی بهش میگم حالا ی کارم افتاد بهت زدی تو برق سریع دیگه نمیخواد

با میگم ای بابا وزیر وزرا انقد دستشون بند نیست که تو دستت بنده کلاس میزاری

اونا هم که گفتم همش واکنشم بود دیگه

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
خوب این موردای ک من گفتم بخونید بگید تو شرایط من بودید جواب چی میدادی

من جای توباشم دیگه نمیرفتم کاری ازشون نمیخواستم

ولی چندماه بعدبه حالت تیکه بهشون میگفتم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

مثلا من بودم ب حالت مسخره  ب دومی میگفتم جدی میفرمایید؟ پس تا الان همه این کارای منو کی انجام داده؟ تو؟ 😂من اصلا کارمو نمیدم کسی انجام بده خودم خیلی حساسم یوقت خراب میکنی بیا درستش کن

من جای توباشم دیگه نمیرفتم کاری ازشون نمیخواستم ولی چندماه بعدبه حالت تیکه بهشون میگفتم

من تا چند ماه دیگ اسمشون هم یادم رفته اما منظورم اینه در لحظه چی جوابشون میدادید ؟ 

همون چیزی ک فهمیدی رو بگو اگ جای من بودی دو نفر اینجور برخورد میکردن چ جوابی میدادی؟ برای هرکدوم خیل ...

حرف منو دقت نکردی

من اول باید بدونم کار چی بوده

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
زدی تو برق یعنی چی ؟ ایول خواستم بدونم برا بار بعد ! 

بخوام وا کنم زشته اگه رو درواسی داری نگو بهش😂

یعنی خودتو چ*س کردی ببخشید دیگه

حرف منو دقت نکردی من اول باید بدونم کار چی بوده

اولی باید ی چیزیو تو گوشیش چک میکرد برام دومی هم یسوال فقط ازش داشتم فک کرد میحوام بش کار بسپارم بیشتر این اینجا نمیتونم بگم ببین بقیه چجور راهنمایی کرذن توهم در همون حد بگو

2706