2733
2734
عنوان

کسایی که امتحان دارین

121 بازدید | 6 پست

منم امتحان دارم ساعت ۷ 

امیدوارم همگی عالی بدیم با نمرات خوب 🥺❤️

ماهایی که تلاش گردیم حتی اگه نتیجه دلخواه نگیریم بازم شرمنده نیستیم که چرا نخوندم و هیچ کاری واسه آینده م نکردم

بعضی وقتا بعضی چیزا دست ما نیست و خدا می‌خواد که بشه 

موفق باشین همگی 💕

منم دعا کنین

بعد امتحان بیاین نینی سایت بگیم چجوری بود و سوالات رو با هم چک کنیم و ببینیم چی میشه ایشالا همگی با حال خوب بیایم اینجا و بینیم همه رو درست زدیم😍

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨

من فک میکنم خیلی خراب کنم 🥲💔 با این وجود که شاید نه خیلی عالی ولی خوندم اما هرچی نمونه سوال حل کردم دیدم نمی‌تونم ترجمه کنم خیلی ناامیدم می ترسم بی افتم 🥺😭

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی🫀✨ و تو تموم خواسته من از این دنیایی عشق بی تکرارم:)💗💍پایبندم تا پای جان به تمامت♡M♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید