2733
2734

یهو تو شب متوجه شدم داره میلرزه لبش کبود شده بود تبش بردیم اورژانس 40 بود😭استامینوفن هم داده بودم بهش قبل خواب از طرفی اصلا تب نداشت یهویی تبش رفت 40

بهش آمپول زدن و شیاف حدودا ساعت دو نیم بود

دکتر بروفن داد گفت هر 6 ساعت بهش بده الان ساعت چند بهش بدم؟!تب نداره زیاد ولی میترسم یهو تبش بره بالا الان چه خاکی تو سرم بریزم 😓

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از۸ونیم دگه امادلیل تب ناگهانیونگفتن؟

عزیز دکتر ساعت 2 و نیم شیاف گزاشت‌ امپول زد بروفن نداد

گفت خودتون هر 6 ساعت بروفن بدید من الان ساعت 8 و نیم بدم بهشود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هر نیم ساعت چکش کن اگه تب رفت بالای ۳۸ بهش بده اما اگه نرفت حدود ساعت ۹ صبح بهش بده تاثیر اون آمپول تا ۸ساعتی تو بدنش میمونه  وقتی بچه تب داره زنگ موبایلتو شبا ۳ساعت یک بار تنظیم کن ۳ساعت بعد اولین دارو تبش رو چک کن که یهو اینطور بالا نره  خداروشکر به خیر گذشته ولی همیشه به خیر نمیگذره حتما براش صدقه بده    تب معمولا تا یک درجه بالاتر از حالت عادی نگرانی نداره 

هر نیم ساعت چکش کن اگه تب رفت بالای ۳۸ بهش بده اما اگه نرفت حدود ساعت ۹ صبح بهش بده تاثیر اون آمپول ...

من ساعت یک و نیم خوابیدم ساعت دو و نیم تبش رفت بالا یک ساعتم نشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دکتر ساعت 2 و نیم شیاف گزاشت‌ امپول زد بروفن نداد گفت خودتون هر 6 ساعت بروفن بدید من الان ساعت ...

۸ونیم دمابدنشوچک کن اگرتب نداشت صبرکن چون هنوزاثرامپول وشیاف توبدنش هست معمولاشیاف هر۸ساعت برابچه هاتجویزمیکنن  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
۸ونیم دمابدنشوچک کن اگرتب نداشت صبرکن چون هنوزاثرامپول وشیاف توبدنش هست معمولاشیاف هر۸ساعت برابچه ها ...

الان داره عرق میکنه عرق کردن خوبه؟! البته دیشب هم عرق کرد تبش قطع شد یهویی بالا رفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان داره عرق میکنه عرق کردن خوبه؟! البته دیشب هم عرق کرد تبش قطع شد یهویی بالا رفت 

معمولابعدتب عرق میکنن  اگذتاعصرمتوجه شدی حالش عالی نیست یه دکتراطفال ببربخاطرتبش دروزمهمون نداشتی یاجایی نرفتید؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
معمولابعدتب عرق میکنن  اگذتاعصرمتوجه شدی حالش عالی نیست یه دکتراطفال ببربخاطرتبش دروزمهمون نداش ...

چرا پریروز بیرون بودیم عزیزم مهمانی بودیم از دیروز صبح تبش شروع شد 

واقعا دیگه دارم سکته میکنم یه وقت دوباره بالا نره خودمم باردارم مردم دیگه 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا پریروز بیرون بودیم عزیزم مهمانی بودیم از دیروز صبح تبش شروع شد  واقعا دیگه دارم سکته میکنم ...

انشالله نمیره ممکنه بچه ویروس گرفته باشه

2706