2733
2734

من چندشب بود پا نت نا محدود همش تا صبح بیدار میموندم دیروزم باز از همون روزایی بود ک تا صبح بیدار بودم، تا ساعت شیش صبح بیدار بودم خوابم برد ساعت 9 پاشدم رفتم باشگاه ظهر خوابم گرفته بود ولی نخوابیدم ک شب راحت و زود دیگه بخوابم ساعت12 شب دیگ رفتم بخوابم هرکارر کردم نمیتونم اصلا انگار انگار یه روزه نخوابیدم  تروخدا بگید چیکارر کنم خوابم ببره😭😭باز الان باید ساعت 8پاشم بنظرتون قرص بخورم ک بخوابم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم خودم حامله ام نصف شب دسشوییم میگیره میرم دسشویی برمیگردم تو تخت دیگه خوابم نمیبره که نمیبره ...

واای اخ خیلیی میگن ضرر داره اصلا مغزو کوچیک میکنه مخصوصا شما ک حامله ای برا بچه بده بخوابی 😥

عادی شده برام چنین حالتی ؛ یکساله من اینجوریم ؛ تو ازنشستن پای نت ؛ منم ازنشستن پای غم‌ هام نمیدونم ...

به خودت داری خیلی اسیب میزنی، من واقعا الان ک دوروزه مثل ادم نتونستم بخوابم مثل سگ پشیمونم بخاطر همین بیدار موندنام اضاف وزنم گرفتم حتا

واای اخ خیلیی میگن ضرر داره اصلا مغزو کوچیک میکنه مخصوصا شما ک حامله ای برا بچه بده بخوابی 😥

آره ولی متاسفانه دس خودم نیست من از خدامه شب و تا صبح یکسره بخوابم باید آب خوردن شب و قطع کنم از امشب تشنه امم شد نخورم دیگه چیکار کنم یه ذره اندازه دو قطره هم دسشویی داشته باشم بچه چنان فشاری به مثانه ام میاره میخوام منفجر شم البته صبح میشه میخوابم تا ظهر اما خب خواب شب یه چیز دیگه ست