2733
2734
عنوان

حقوقم اندازه پول توجیبی هست🥲

160 بازدید | 6 پست

دیروز یه دختره میگفت از بابام ماهی ۸ تومن پول توجیبی میگیرم. دقیقا حقوق منم ۸۵۰۰ هست. واقعا با این مقدار حقوقم خیلی تحقیر میشم.

کاشکی عرضه داشتم مثل بقیه کسب و کار اینترنتی  رو گسترش میدادم😞😞

نمیدونم چرا حوصله و انگیزه ندارم مثل قبل برای شغل دوم داشتن

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خوبه ک خیلیا اینم ندارن از کجا معلوم دختره الکی نگفته الان اینجا همه ماهانه شوهرشون ده می ...

والا تا یک نقطه ضعف از ادم میفهمن همش نمک میشن میریزن رو زخم اون بنده خدا ، درهر زمینه ای دیدم که میگم 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم شرایط هرکس یکسان نیست اون دخترپدرشون پول دارن بهشون میدن ممکنه چندتادخترم باشن نصف اون پولونگیرن شماخودت بااونابسنج  الان پسرمن توخوابگاه با۵نفردگه هست ۴نفرشون ازخانواده های هستن پول میدن امایکیشون خوب وضع مالیش ضعیفتروخودش هرتعطیلاتی بیادکارمیکنه باورت میشه این دانشجوحتی برابنایی هم میره حابشینه بگه همکلاسی وهم خوابگاهی من سرکارنمیره منم نرم؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید